Вверх
Дать отзыв
  • Главная
  • Новости
  • Здоров'я
  • Канадійський вихідець з Донбасу з дружиною передали українським дітям вісім мільйонів доларів

Канадійський вихідець з Донбасу з дружиною передали українським дітям вісім мільйонів доларів

Джеймс Темертей є сином емігрантів із Донбасу.

2 мин на прочтение27 Мая 2021, 16:23
Фото: newpathway.ca
Джеймс (Костянтин) Темертей народився на Донеччині Фото: newpathway.ca Джеймс (Костянтин) Темертей народився на Донеччині
Поделиться:

Канадське подружжя благодійників українського походження Джеймс і Луїза Темертей передали організації «Допоможіть нам допомогти» (Help us Help) 10 млн канадських доларів (понад 8 млн дол США). Про це оголосили в організації «Допоможіть нам допомогти», яка активно працює в Україні.

«Канадська благодійна організація «Допоможіть нам допомогти» (HUH) рада оголосити, що Фундація Темертея, заснована Джеймсом і Луїзою Темертей, пожертвувала 10 млн дол. на створення фонду Темертея», — заявили в організації, яка активно працює в Україні.

Зазначається, що фонд буде використано для «надання гуманітарної допомоги, організації ініціатив із боротьби з торгівлею людьми, проведення освітніх проєктів, забезпечення психічної допомоги та проведення семінарів із розвитку особистості переважно для дітей в Україні».

З часу заснування у 1993 році HUH допоміг більш ніж 10 тис. українських дітей із сиротинців й інтернатів. Після початку війни на сході України, організація також підтримала родини 500 ветеранів.

«Ця щедра пожертва дасть змогу організації збільшити свій вплив та кількість залучених до проєктів осіб», — розповіли у HUH.

З 1997 року благодійна фундація Джеймса та Луїзи Темертеїв регулярно надає підтримку освіті, охороні здоров’я та культурі України й Канади. Минулого року фундація зробила найбільшу благодійну пожертву в історії Канади, передавши 250 млн дол. (приблизно 192 млн дол. США) на розвиток медичного факультету університету Торонто.

Джеймс (Костянтин) Темертей народився у 1941 році у селі Стила, що на території сучасної Донецької області України. У 1949 році його батьки емігрували до Канади. Заснована Темертеєм у 1987 році компанія Northland Power стала одним із перших незалежних виробників енергії в Канаді.

Нагадаємо про те, як благодійники займаються підтримкою ВІЛ-позитивних жінок.

Читайте GreenPost в Facebook. Подписывайтесь на нас в Telegram.