Вверх
Дать отзыв

Олімпіада в Токіо: українці здобули четверту медаль

Романчук  встановив олімпійський рекорд у кваліфікації.

1 мин на прочтение29 Июля 2021, 09:21
Олімпіада в Токіо: українці здобули четверту медаль Олімпіада в Токіо: українці здобули четверту медаль
Поделиться:

На Олімпіаді в Токіо відбувся фінал запливу на 800 метрів вільним стилем. У гонці взяли участь два українця — 29-річний Сергій Фролов і 24-річний Михайло Романчук, який встановив олімпійський рекорд у кваліфікації.

Романчук, від якого багато хто чекав медалі найвищої проби, весь заплив тримався у групі лідерів, але фінальний ривок виграв американець Роберт Фінке, якому і дісталася золота медаль із результатом 7:41.87.

Романчук і Фролов поборються за вихід до фіналу Олімпіади на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Заплив відбудеться у п'ятницю, 30 липня. Фролов стартує о 14:23 за київським часом, Романчук — о 14:40.

Як відомо, українська збірна в Токіо вже має три медалі.  Першу медаль для України здобула Дар'я Білодід. 20-річна українська дзюдоїстка виборола бронзову медаль у ваговій категорії до 48 кг на Олімпійських іграх у Токіо.  Друга «бронза» на Олімпіаді у  фехтувальника Ігоря Рейзліна.

«Бронзу» у змаганнях змішаних команд у стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція 10 м) здобули Олена Костевич та Олег Омельчук.

Читайте GreenPost в Facebook. Подписывайтесь на нас в Telegram.

Больше из GreenPost
Рецепт приготовления Деруны Быстрое блюдо
Просто и вкусно: проверенный рецепт отличных дерунов
1 мин на прочтение7 минут назад
Сегодня 25 апреля Всемирный день пингвинов
25 апреля – Всемирный день пингвинов
2 мин на прочтение51 минуту назад
25 апреля праздник Международный День ДНК Наследственность Скрининг
Уникальная ДНК человека отвечает за таланты, помогает ловить преступников, определяет болезни до рождения
4 мин на прочтениечас назад
Суд вернул общине Земельный участок Беличанский лес
Суд вернул обществу Киева земельный участок возле Беличанского леса, на котором расположена трасса Киев-Ирпень
1 мин на прочтение2 часа назад
Полезные советы, чтобы кактусы на подоконнике обильно зацвели
Рутарий – превращение отходов в искусство природы (ФОТО)
1 мин на прочтение3 часа назад
6 причин пить оливковое масло утром: последствия вас приятно удивят
1 мин на прочтение4 часа назад
Сочная курочка с хрустящим картофелем в духовке – простой и доступный рецепт праздничного блюда.
1 мин на прочтение9 часов назад