Догори
Дати відгук

Олімпіада: українці завоювали третю медаль

Скарбничка нашої збірної поповнилася третьою олімпійською нагородою Токіо-2020.

1 хв на прочитання27 Липня 2021, 09:16
Олімпіада: українці завоювали третю медаль Олімпіада: українці завоювали третю медаль
Поділитись:

Бронзу у змаганнях змішаних команд у стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція 10 м) здобувають Олена Костевич та Олег Омельчук, перемагаючи у малому фіналі сербів Зорану Аруновіч і Даміра Мікеца (16 очок проти 12). Про це повідомляє НОК України.

«Ми довго та наполегливо йшли до цієї нагороди. І сьогодні все ж був нелегкий день — удача змінювала невдачу та навпаки. Олег — великий молодець і ця нагорода для нас дуже цінна. Як золото», — поділилася Олена Костевич.

Нагадаємо, сьогодні, 27 липня, на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх на старт вийдуть 10 представників України. ️

Відомо, що українська збірна в Токіо вже має три медалі.  Першу медаль для України здобула Дар'я Білодід. 20-річна українська дзюдоїстка виборола бронзову медаль у ваговій категорії до 48 кг на Олімпійських іграх у Токіо.  Друга «бронза» на Олімпіаді у  фехтувальника Ігоря Рейзліна.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я
Фото з відкритих джерел
Дофаміновий гардероб: як підняти настрій за допомогою одягу
5 хв на прочитання2 години тому
Знижує цукор у крові Холестерин Корисний фрукт
Цей фрукт знижує цукор у крові та "розщеплює" холестерин: можна їсти майже всім
1 хв на прочитання2 години тому
Злість під час бігу: чому спорт може мати негативний психологічний ефект
2 хв на прочитання3 години тому
Зуб видалили, а все одно болить: стоматологи розповідають, що відбувається і що при цьому слід робити
2 хв на прочитання5 годин тому
Пандемія на підході: ВООЗ бʼє на сполох через поширення пташиного грипу H5N1
1 хв на прочитання5 годин тому
Напилася води і померла: у Великій Британії розслідують смерть жінки, якій призначили препарат, що викликає спрагу
2 хв на прочитання6 годин тому
Достатньо повідомити рацс: у Німеччині спростили процедуру зміни статі в документах
1 хв на прочитання13 годин тому
Лікар назвав популярні напої, які підвищують тиск
1 хв на прочитання14 годин тому