Вверх
Дать отзыв

На Хмельниччині незаконно вирубували багатолітні дуби - ДЕІ

Випадок на Хмельниччині ілюструє байдужість окремих людей до навколишнього природного середовища

1 мин на прочтение22 Апреля 2020, 14:42
Фото: Facebook ДЕІ Фото: Facebook ДЕІ
Поделиться:

Державні інспектори ДЕІ Хмельницькій області спільно з представниками громадськості провели перевірку фактів вирубки дерев в полезахисній смузі за межами сіл Летава та Чагарівка. Про результати перевірки інспектори повідомили у Facebook.

Так, на момент перевірки виявлено незаконно зрізані дерева в кількості 178 штук, з яких 158 – дубів. Деякі дуби в діаметрі сягали понад 100 см.

Фото: Facebook ДЕІ
Фото: Facebook ДЕІ
Фото: Facebook ДЕІ

"Не зважаючи на обмежувальні заходи, державні інспектори регулярно фіксують випадки вирубки дерев. Під сокиру, часом, потрапляють як молоді дерева, так і багатолітні. Випадок на Хмельниччині ілюструє байдужість окремих людей до навколишнього природного середовища", -  йдеться у повідомленні.

Як зазначають у Держекоінспекції України, загальна сума збитків, нанесених державі незаконною рубкою становить 3 267 888 грн.

Матеріали по даному факту в порядку статті 214 КК України спрямовані до ГУНП в Хмельницькій області.

Нагадаємо, Держекоінспекція та нацпарк "Гуцульщина" виграли суд проти Кутського держлісгоспу. Доведено, що Кутський лісгосп незаконно рубав ліс у національному парку "Гуцульщина", екологи оцінили завдану шкоду у збитки на 20 мільйонів.

Читайте GreenPost в Facebook. Подписывайтесь на нас в Telegram.