Вверх
Дать отзыв

Локдауни не допомогли запобігти поширенню COVID-19 — американський науковець

Він упевнений, що ми більше ніколи не зможемо використовувати стратегію локдаунів.

2 мин на прочтение08 Сентября 2021, 09:07
Локдаун Локдаун
Поделиться:

Американський консервативний інтернет-журнал The Federalist наводить думку Скотта Атласа, старшого наукового співробітника з питань політики охорони здоров'я в інституті Гувера, колишнього професора і завідувача нейрорадіології в Медичному центрі Стенфордського університету.

Скотт Атлас вважає, що ми маємо визнати, що дані щодо нинішньої пандемії показують, що локдауни не допомогли запобігти поширенню COVID-19. Науковець посилається на кілька нещодавніх досліджень (включаючи дослідження Ерана Бендавіда та інших науковців Стенфордського університету)

«Локдауни знищили людей, закривши медичну допомогу, не дозволивши людям звертатися за невідкладною медичною допомогою, збільшуючи зловживання наркотиками, збільшуючи смертність від самогубств, спричиняючи більше психологічних пошкоджень, особливо серед молодого покоління. Про сотні і тисячі випадків жорстокого поводження з дітьми не повідомлялося. Випадки самопошкодження підлітків зросли втричі», — сказав Атлас.

Він також відзначив збільшення кількості випадків смерті від інших причин, таких як туберкульоз, спричинене зосередженням світу на COVID-19. Всесвітня організація охорони здоров’я попередила у 2020 р. і про додаткові 400 000 смертей від туберкульозу через перенаправлення ресурсів на COVID-19.

«Дані смертності, які показують, що третина або половина смертей під час пандемії не були спричинені COVID-19. Це були додаткові смерті через локдаун», — сказав науковець.

Окрім спричинення проблем зі здоров'ям, карантини мають величезні економічні витрати, особливо для бідних людей та країн, що розвиваються.

«Ми більше ніколи не зможемо використовувати стратегію локдаунів. Натомість ми повинні запропонувати цільовий захист людям із високим ризиком, але не обмежувати роботу людей із низьким ризиком. Інші науковці, такі як автори Великої Баррінгтонської декларації, виступали за такий же підхід», — підкреслив Атлас.

Зрештою, за словами науковця, найважливіший урок, який слід винести з пандемії COVID-19, полягає в тому, що люди повинні нести відповідальність за власні рішення, пов’язані зі здоров’ям. Ми ніколи не повинні поступатися нашою автономією та здатністю оцінювати свою толерантність до ризику чиновників або так званого експертного класу, переконаний Скотт Атлас.

Також ми писали, що американський науковець вимагає припинити цензурування наукового процесу.

Читайте GreenPost в Facebook. Подписывайтесь на нас в Telegram.

Больше из GreenPost
Рецепт приготовления Маринованных кабачков Вкусный рецепт
Рецепт приготовления маринованных кабачков, которые по вкусу не отличить от грибов
1 мин на прочтение26 минут назад
Сегодня 25 июля День зубной техники
25 июля – День зубной техника: Важность профессии и советы по уходу за зубами
2 мин на прочтениечас назад
Сегодня Всемирный день предотвращения утопления 25 июля
Всемирный день предотвращения утопления – 25 июля
3 мин на прочтениечас назад
Африканская чума свиней Болезни животных Хозяйство
Африканская чума свиней (АЧС) активно распространяется по Украине: зафиксировано уже в пяти областях
1 мин на прочтение2 часа назад
Чем подкормить растения на даче, в саду и огороде, чтобы пережили жару
1 мин на прочтение3 часа назад
Часть соревнований на Олимпиаде пройдет в 16 тысячах километров от Парижа — вот как выглядит это райское место
3 мин на прочтение4 часа назад
Показатель опасных болезней: о чем может свидетельствовать постоянное желание спать
1 мин на прочтение5 часов назад
Мораторий на экспорт леса привлек огромные инвестиции – заместитель председателя комитета по вопросам экономического развития в ВРУ
1 мин на прочтение10 часов назад