Догори
Дати відгук

Зміни клімату влітають світові в копійку: $ 20 мільярдів доларів щороку

1 хв на прочитання15 Жовтня 2020, 12:50
Поділитись:

Експерти ООН підрахували, що до 2030 року зміни клімату коштуватимуть світу близько 20 мільярдів доларів щорічно. За останні 50 років сталося понад 11 тисяч стихійних лих, про це повідомляє прес-служба Організації.

"За останні 50 років понад 11 000 стихійних лих були спричинені з погодою, кліматом, водою, в результаті чого 2 мільйони людей загинуло, а економічний збиток склав 3,6 трильйона доларів. Згідно з новим міжвідомчим звітом, в той час, як середня кількість смертей, зареєстрованих для кожного лиха, знизилася на третину за цей період, кількість зареєстрованих лих збільшилася в п'ять разів, а економічні втрати збільшилися в сім разів", - йдеться у звіті.

Так, у 2018 році близько 108 мільйонів людей потребували допомоги через стихійні катаклізми. Експерти вважають, що до 2030 року це число може збільшитися майже на 50% при витратах близько 20 мільярдів доларів на рік.

До слова, людство може не дожити до наступного століття, якщо ігноруватиме глобальні проблеми планети. Про це заявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутьєрреш.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost