Догори
Дати відгук

Єгипет змінив правила в'їзду: що варто знати українцям

Правила стосуються країн, «не охоплених мутованими штамами коронавірусу».

1 хв на прочитання24 Червня 2021, 13:12
Єгипет змінив правила в'їзду: що варто знати українцям Єгипет змінив правила в'їзду: що варто знати українцям
Поділитись:

Повністю вакциновані від коронавірусу COVID-19 іноземці можуть в'їжджати в Єгипет без ПЛР-тестів за умови надання на кордоні сертифіката про проходження вакцинації.

Про це повідомила напередодні газета Al Ahram з посиланням на міністерство охорони здоров'я і народонаселення Єгипту.

«Сюди належать вакцини, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) та Управлінням з лікарських засобів Єгипту», — йдеться у повідомленні. 

Зокрема, в'їзд дозволено через 14 днів після отримання другої дози двокомпонентної вакцини (Супутник V, Pfizer, AstraZeneca, Moderna, Sinopharm, Sinovac) , або через 14 днів після отримання першої дози однокомпонентної вакцини Johnson&Johnson. Сертифікати мають містити QR-код і печатку офіційного органу, жодні виправлення, помилки або дописки не допускаються.

Обумовлюється, що це стосується країн, «не охоплених мутованими штамами коронавірусу». Якщо пасажир прибуває з однієї з країн, де зафіксовані мутації (сюди належать Індія, Бангладеш, Пакистан, Бутан, М'янма, Непал, В'єтнам, Шрі-Ланка, Бразилія та деякі інші країни Латинської Америки), то навіть за наявності сертифікату про вакцинацію той, хто прибуває, зобов'язаний зробити в аеропорту молекулярний експрес-тест на коронавірус.

Якщо цей тест виявиться позитивним, то іноземний громадянин зобов'язаний зробити ще ПЛР-тест. Якщо і цей тест буде позитивним, то вступає в дію протокол, відповідно до якого зараженого поміщають у ковідний госпіталь.

Останнім часом у Єгипті ситуація з коронавірусом стабілізувалася.

До слова, у США 153 працівники лікарні були звільнені або звільнилися після відмови від COVID-вакцинації.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.