Догори
Дати відгук

Які три напої захистять організм від діабету

Склянку молока можна використовувати, як перекус між основними прийомами їжі.

1 хв на прочитання19 Січня 2022, 08:11
Поділитись:

Коли в людини є схильність до діабету, чи вже спостерігається переддіабетний стан, то зупинити хворобу можуть три напої. Але за додаткової умови дотримання правильного здорового харчування. Про це розповів кардіолог Олександр М’ясников.

Дослідження британських вчених показують, що споживання деяких напоїв знижує ризик розвитку діабету другого типу.

«Келих червоного вина, дві чашки кави та стакан молока на день», – порадив лікар М’ясников

За ствердженням вчених, споживання червоного вина в невеликих дозах стимулює розвиток корисної кишкової мікрофлори, кава є одним з кращих натуральних засобів у боротьбі з підвищеним апетитом, переїданням і, відповідно, зайвою вагою. Сповнено білком та іншими поживними речовинами молоко сприяє більш тривалому насиченню від їжі, тобто запобігає швидкій появі голоду, тим самим зберігає здорову вагу та струнку талію. Крім того, склянку молока можна використовувати, як перекус між основними прийомами їжі.

М’ясників підкреслив, що надмірна вага є одним з ключових чинників, що провокують розвиток діабету. Особливо небезпечний надлишок жирової маси на животі — він сприяє формуванню резистентності до інсуліну, який контролює виділення в кров глюкози після прийому їжі.

До речі, лікарка назвала продукти, заборонені при хворобах серця.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.