Догори
Дати відгук

Як знизити тиск в домашніх умовах

Лікарі порадили чотири прості способи.

1 хв на прочитання16 Січня 2021, 06:45
Поділитись:

Мільйони людей у всьому світі страждають від високого артеріального тиску. Такі ліки, як інгібітори АПФ, бета-блокатори або діуретики, можуть знизити його. Але є і природні способи повернути тиск до нормального рівня. Британські медики дали поради, як це зробити вдома, повідомляє webmd.

1. Зелень замість солі

Дієта з високим вмістом солі може підвищити кров'яний тиск. Тому так звана дієта «Даш» вважається найкращою дієтою за підвищеного артеріального тиску. Найважливіший підхід цього методу: уникайте використання додаткової солі для приготуванні та посипайте більшість страв зеленню і цибулею.

2. Слідкуйте за своєю вагою

Ожиріння — головний фактор ризику високого тиску. Дослідження показали, що кожен зайвий втрачений кілограм на вагах може знизити артеріальний тиск на 1,5 мм рт. Мета — отримати індекс маси здорового тіла від 18,5 до 24,9.

3. Фізична активність

Такі види спорту, як біг, їзда на велосипеді або плавання, знижують артеріальний тиск. Плануйте в цілому 150 хвилин на тиждень для вправ, які змусять вас легко потіти.

4. Уникайте стресів

Постійний стрес підвищує тиск. Намагайтеся уникати стресів у повсякденному житті та перемикайтеся на інші справи ввечері. Наприклад, для цього підходять спеціальні розслаблюючі вправи або йога.  

Раніше ми розповідали, які овочі полегшують перебіг артриту.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.