Догори
Дати відгук

Як сказати партнерові про свої сексуальні фантазії

Щоб не почути у відповідь: «Яке збочення!»

2 хв на прочитання09 Січня 2022, 00:35
Поділитись:

У парі може бути різний діапазон прийнятності — форми сексуальної поведінки, які розцінюються як допустимі. Все, що виходить за межі уявлень одного з партнерів, може бути сприйнято ним як щось потворне й аморальне. Про це розповідає Національний Інститут сексології та сексуального здоров'я.

Діапазон прийнятності закоханих може бути різним, і це нормально. Він залежить від моральних установок суспільства та сім’ї, особливостей психосексуального розвитку та характеру людини. Але для досягнення сексуальної гармонії у парі важливо, щоб діапазон прийнятності у парі зрівнявся. Це можливо тільки за умови взаємної довіри, почуття такту та поваги до почуттів одне одного.

Тому дуже важливо, у якій формі та коли ви говорите про свою сексуальну фантазію. Можливо, ви намагаєтесь поговорити про це після сварки. Або описуєте свої бажання дуже прямо та директивно, і це лякає партнера.

Для того, щоби партнер не сприйняв вашу фантазію як збочення, краще спочатку починати з малого. Можна запропонувати почитати статтю на цю тему або подивитися фільм відповідного характеру (але пам’ятайте, що перегляд порно може викликати залежність).

Перш ніж почати говорити про свої бажання, нагадайте партнерові, що вам подобається під час інтимної близькості з ним. Відчуйте вдячність та повагу до того, що відбувається у вашому інтимному житті зараз. Формулюйте свої фантазії у вигляді запитань: «Як ти гадаєш, чи цікаво б тобі було спробувати…?» Більш директивна форма висловлювання може сприйматися як наказ і викликати спротив.

І головне, не розчаровуйтеся, якщо партнер не підтримав вашу ідею внести щось нове у ваше сексуальне життя. Можливо, під вашим бажанням експериментів приховано підсвідомий страх втратити партнера. Для того, щоби партнер легко погоджувався втілювати ваші фантазії, варто розвивати довіру та близькість у стосунках.

Також сексологи розвіюють міфи та розкривають таємниці.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost
Україна контролюватиме кількість безпритульних тварин гуманними методами
2 хв на прочитаннягодина тому
Кількість жертв збільшилася, двоє – у важкому стані, наслідки ракетного удару по Рівненщині
1 хв на прочитаннягодина тому
"Ядерний тероризм"-ворожа ракета летіла критично низько над Південноукраїнською АЕС(ФОТО)
1 хв на прочитання3 години тому
pixabay
Лідери G7 погодили ембарго на золото з росії
1 хв на прочитання4 години тому
Рятувальники підтвердили загибель людини: по Києву та області ворог наніс 14 ракетних ударів
1 хв на прочитання4 години тому
Як підготуватися до евакуації: інструкція
2 хв на прочитання13 годин тому
Як позбутися запаху цигарок у квартирі: з цим впорається засіб, на який ніхто б не подумав
1 хв на прочитанняВчора
Жіночий гороскоп на тиждень 27 червня-3 липня: Тільцям - важливі сни, Козерогам - гроші
5 хв на прочитанняВчора