Як правильно ходити вулицею для здоров'я: основні правила

2 хв на прочитання18 Листопада 2021, 06:49

Це чудова інвестиція у себе

Щоденна ходьба допоможе продовжити ваше життя на багато років. Дослідження показують, що це може заощадити вам до 50% від коштів, які ви витрачаєте на ліки та мазі від різних захворювань та травм. На відміну від тих, хто не любить ходити регулярно, це чудова інвестиція у себе, яку ми рекомендуємо вам усім зробити.

КОЛИ КРАЩЕ ХОДИТИ І СКІЛЬКИ ЗА ЧАСОМ

Лікарі стверджують, що ходити корисно будь-якої пори року вранці, ввечері та вдень. Найкорисніша прогулянка – за 1–1,5 години до прийому їжі або за 1 годину після їжі.

Тим, хто страждає на ожиріння, рекомендується гуляти на голодний шлунок. Ходити можна після їжі, але треба починати з повільного темпу, через 1 годину перейти на швидкий темп, зберігаючи його протягом 30-60 хвилин.

Максимальна ефективність буде від швидкої ходьби. Таким чином, корисніше пройти меншу відстань швидко і відпочити, ніж повільно ходити протягом тривалого часу. Для ходьби найкраще підійдуть місця із чистим повітрям.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ТЕМП ХОДЬБИ

Темп ходьби підбирається індивідуально. Для цього краще проконсультуватися із сімейним лікарем. Оптимальну швидкість варто вибрати собі залежно від віку, стану здоров'я, рівня фізичної підготовки.

Повільна ходьба. Швидкість 3-4 км/год. Рекомендується людям, які перенесли інфаркт міокарда, та хворим з нападами стенокардії.

Середня ходьба. Швидкість 4-5 км/год. Корисна для хворих на серця і судин.

Швидка ходьба. Швидкість 5-6 км/год. Корисна всім здоровим людям.

Дуже швидка ходьба. Швидкість 6-7 км/год. Яскравий ефект з гарним навантаженням. Цей темп непідготовленій людині важко зберегти протягом тривалого часу.

Відмінний спосіб розпочати – прийняти виклик 10 тисяч кроків щодня у середньому чи швидкому темпі. У XXI столітті порахувати кількість кроків чи кілометрів на день досить просто за допомогою мобільних девайсів.

Також ми писали про 12 лайфхаків для того, щоб худнути від їжі.

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: