Неділя, 05 Липня 2020
Догори
Дати відгук

В Україні зафіксовано нові випадки коронавірусу

В МОЗ повідомили про сім нових випадків захворювання COVID-19.

1 хв на прочитання17 Березня 2020, 20:59 100
pixabay pixabay
Поділитись:

Поширення епідемії COVID-19 вже важко зупинити, хворіють особи, які знаходились у контакті з першими постраждалими та прибули з Європи. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

В Україні зафіксовано вже 14 постраждалих від коронавірусу, за результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України. З загальної цифри ми маємо вже два летальні випадки: жінка з Житомиру та нова хвора в Чернівцях – 33-річна жінка, яка знаходилась у контакті з першим хворим.

Хворих виявлено в Чернівецькій області(10), Житомирській (1), Київській (1) області та в місті Київ (2).

Часом на восьму вечора 17 березня виявлено одного хворого на COVID-19 у Київській області, який прибув раніше з закордону та шість хворих у Чернівецькій області - особи віком 31, 10, 18 років, двоє дітей віком рік і десять місяців та шість місяців. Усі з них є контактними особами раніше підтвердженого випадку. Також жінка 33 років померла.

Нагадаємо, що у Франції визначили препарати, які погіршують стан хворих на коронавірус. Міністр охорони здоров'я Франції Олів'є Веран попередив, що при зараженні коронавірусом, який викликає пневмонію Covid-19, категорично заборонено вживати протизапальні засоби, такі як ібупрофен або кортизон. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.