Неділя, 05 Липня 2020
Догори
Дати відгук

Пандемія коронавірусу може тривати два роки - вчені

Федеральний інститут Німеччини з вивчення інфекційних захворювань імені Робера Коха вважає, що пандемія коронавірусу COVID-19 може тривати два роки

1 хв на прочитання17 Березня 2020, 14:40 100
pixabay pixabay
Поділитись:

Пандемія може тривати два роки… Європа наразі є епіцентром пандемії. Про це заявив очільник інституту Лотар Вілер, відео-заяву якого розмістило німецьке видання  Die Welt.

За словами науковця, існує ймовірність що  країнам у разі необхідності буде потрібно пролонгувати певні обмежувальні заходи. Проте тривалість пандемії буде сильно залежати від того, коли з’явиться вакцина від COVID-19.

"Кожна п’ята інфекція буде протікати у важкій формі. Ми ще не знаємо, як буде виглядати рівень смертності в кінці. Ясно, що літні люди або люди з хронічними захворюваннями особливо схильні до ризику", - заявив Вілер, коментуючи ситуацію з зараженням у Німеччині.

Нагадаємо, в Україні уже 7 зареєстрованих випадків зараження коронавірусом. Із них 4 випадки повязанні із внутрішньокраїнною передачею даного вірусу на території нашої країни. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Кабмін готовий ввести надзвичайний стан в зв'язку з поширенням коронавірусу

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.