Догори
Дати відгук

У Росії розробляють «вакцину від вакцини»

Вирішили, що антитіла роблять тільки гірше, тому потрібна «антивакцина» проти COVID-19.

3 хв на прочитання07 Жовтня 2021, 16:00
Росія Росія
Поділитись:

Лікувати COVID-19 можна тільки «антивакциною», оскільки вакцини призводять тільки до посилення інфекції, заявив російський політолог Сергій Кургінян. Про цю його заяву розповідає ІА REGNUM.

У повідомленні йдеться, що політолог навів низку матеріалів, згідно з якими російські сенатори запропонували прискорити реєстрацію в Росії якоїсь «нової-старої» розробки саратовських вірусологів, яка показала ефективність у боротьбі з коронавірусом у свиней і може мати перспективи в лікуванні коронавірусу й у людей.

Розробка належить доктору наук Владиславу Ласкавому, який почав випробовувати свій препарат на свинях ще у 1977 році та зумів представити ефективні ліки в 1997 році. Ласкавий зазначає, що застосування орієнтованих на антитіла вакцин для лікування коронавірусу у свиней призводило до втрати 60 % поголів'я.

Кургінян зазначив, що влітку 2020 року пролунала дуже важлива заява про неможливість боротися з коронавірусом за допомогою вакцин, що в якомусь сенсі є безпрецедентним. А головне тут те, що це було сказано у практично офіційному виданні та з вуст сенатора.

«Це формулювання дорого коштує. Потрібно інакше лікувати! А що, можна тільки так, у нас тепер все лікуватимуть за допомогою антитіл, і жодних інших видів лікування взагалі не існує?» — заявив Кургінян.

За його словами дуже скоро доведеться визнати, що так зване антитілозалежне посилення інфекції не стосується всіх інфекцій. Точніше, щодо одних інфекцій воно може не мати істотного значення для організму людини, а щодо інших — мати далекосяжні та серйозні наслідки. Останнє стосується лише небагатьох інфекцій, наприклад, COVID-19, «про що свідчить уже безліч даних».

Він також додав, що наявні факти однозначно підтверджують, що боротися з коронавірусом потрібно за допомогою інших, зокрема найсучасніших відкриттів у галузі молекулярної біології та інших медичних наук, найсучасніших препаратів, які не є вакцинами. І в якомусь сенсі є антивакцинами, тобто препаратами, що не роблять ставку на формування антитіл, ба більше, уникають формування антитіл.

«У Росії пропонують розробити вакцину від вакцини проти коронавірусу, тому що вакцина проти коронавірусу підсилює ефект від коронавірусу, а антивакцина від вакцини від коронавірусу має цей ефект нейтралізувати!» — прокоментував цю новину відомий блогер, військовий експерт Олександр Коваленко («Злий одесит»).

Він вважає, що на другий рік абсолютно неефективної вакцинації в РФ «незрозумілим сурогатом» це цілком зрозуміле пояснення для населення.

«Залишилося тільки розробити антивакцину від вакцини проти коронавірусу й оголосити масову вакцинацію антивакциною від вакцини проти коронавірусу. Як бути тим росіянам, які не вакциновані? Їм потрібно буде вакцинуватися вакциною про коронавірусу, а потім антивакцинуваться антивакциною від вакцини проти коронавірусу чи ні?» — іронізує блогер.

Також ми розповідали, що на ринку з’являться перші таблетки від коронавірусу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.