Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Війна
  • У Росії малюють літаки-бомбардувальники на аеродромі, а в Україні як приманку виставляють справжні — джерела

У Росії малюють літаки-бомбардувальники на аеродромі, а в Україні як приманку виставляють справжні — джерела

За заявами росіян, вони вже знищили в кілька разів більше українських літаків, ніж було в України за останні кілька років.

3 хв на прочитання01 Жовтня 2023, 17:18
Фото: «Ноуфейк» Фото: «Ноуфейк»
Поділитись:

Західні супутники зафіксували намальовані на російському аеродромі «Енгельс» стратегічні бомбардувальники-ракетоносці Ту-95МС, повідомляє агентство  «Ноуфейк».

У повідомленні йдеться, що розбіжності зі справжніми літаками очевидні.

«Подібні трюки могли спрацювати лише з супутниками старого зразка — сучасні легко розпізнають обман», — наголошують в агентстві.

Тимчасом повідомлення росіян про те, що вони «знищили ще один Міг-29» ЗСУ на аеродромі Кульбакине Миколаївської області, як це було нещодавно, розкривають величезний пласт імпотенції російської авіації, пояснюють у dragon_dances.

Відповідно до заяв Ігоря Конашенкова та Сергія Шойгу на 5 вересня 2023 року росіяни знищили 467 українські літаки. При цьому на початок 2022 року на озброєнні ЗСУ було близько 190 літаків усіх типів і ще близько 45 літаків Україна отримала з країн НАТО. За заявами росіян, вони вже знищили в кілька разів більше українських літаків, ніж було в України за останні кілька років.

Але попри величезну кількість української авіації, начебто знищеної росіянами на аеродромах крилатими ракетами й у повітрі винищувачами, ми спостерігаємо останнім часом десятки цілих українських винищувачів на стоянках. Росіяни стріляють по них «Ланцетами» і заявляють, що знищують ці винищувачі, наголошують у dragon_dances.

«Кульбакине, Долгинцеве — десятки літаків на стоянках аеродромів за 50-70 км від лінії фронту. До Ніжина за 100 км від кордону росіяни ще не дісталися, але там ще півсотні таких же українських літаків стоять на стоянках просто неба. Чому вони там стоять? Тому що це хибні цілі. Літаки не бойові. Вони повністю виробили ресурс і пішли на запчастини для інших бортів. З них знято все корисне — двигуни, електроніка, елементи різних систем. Якщо росіяни вдарять по цих літаках на стоянках — вони витратить боєприпаси. Українці дали російським можливість побачити "бойові винищувачі" на стоянках і витрачати на них боєприпаси. Літаки стоять давно. Росіяни побачили їх тільки зараз. Виявляється, зазирнути на 70 км за лінію фронту для росіян непросто», — ідеться в повідомленні.

На думку аналітиків каналу, ця ситуація показала, що протягом півтора року росіяни, знищивши у звітах майже півтисячі українських літаків, насправді не дісталися десятків винищувачів, які повністю виробили ресурс і стоять на стоянках.

«Під сотню українських літаків не було знищено у повітряних боях, не зазнали втрат від ударів крилатими ракетами. Вони повністю виробили ресурс і перетворилися на опудала-мішені, які росіяни зараз почали "знищувати", розповідаючи історії про сотні знищених НАТОвських офіцерів», — підкреслюють у dragon_dances.

Також ми писали, що було 100 гелікоптерів, знищено 248, залишилося 140: російські пропагандисти рахують втрати ЗСУ.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost
60 ділянок під сади: «Земельний банк» пропонує землю та гранти для аграріїв
Держава пропонує 60 ділянок під сади та до 10 млн грн гранту на їх розвиток
2 хв на прочитання44 хвилини тому
Юлія Свириденко. Фото з відкритих джерел
Можлива наступниця Шмигаля: хто така Юлія Свириденко і що чекає на неї у кріслі прем'єра
3 хв на прочитаннягодина тому
Фото ілюстративне
Реєстр біометану в Україні адаптували до стандартів ЄС
1 хв на прочитання2 години тому
Фото ілюстративне
Держстат зафіксував стрімке подорожчання продуктів – деякі позиції зросли на 200%
1 хв на прочитання2 години тому
Кабмін провів кадрові призначення у Держслужбі у справах дітей та Держагентстві "ПлейСіті"
1 хв на прочитання3 години тому
Безпека, гарантії та страхування: "Метінвест" окреслив ключові умови для відновлення промисловості
2 хв на прочитання4 години тому
Лляне поле на місці падіння метеорита: як фермер на Полтавщині поєднав космос та органічне землеробство
1 хв на прочитання5 годин тому
Біометрія замість штампів: з осені 2025 року зміниться перетин кордону ЄС для українців
2 хв на прочитання6 годин тому