Догори
Дати відгук

У "Енергоатомі" розповіли, як можна вивести атомну енергетику з кризи (відео)

1 хв на прочитання26 Листопада 2020, 19:58
Поділитись:

Віцепрезидент ДП «НАЕК «Енергоатом» Герман Галущенко розповів, як можна вивести компанію з фінансової кризи, в якій вона опинилася через астрономічну заборгованість енергоринку перед нею, станом на кінець листопада Енергоатому заборгували понад 24 млрд грн. Повідомляє «Час:Онлайн».

Галущенко нагадав: попри загальне прагнення країн світу до збільшення частки енергії з відновлюваних джерел, держави продовжують будувати атомні електростанції. Наприклад, Польща запросила фахівців американської компанії Westinghouse, які вже розробили величезний проєкт будівництва нової АЕС.

«Атомна енергетика фактично переживає ренесанс в усьому світі. І Україна може бути тут флагманом, – упевнений віцепрезидент НАЕК «Енергоатом». – Чому? Відповідь проста: атомна енергія – найдешевша, найбезпечніша й екологічно чиста. До того ж вона є запорукою розвитку високих технологій, які завжди дають поштовх для промислового виробництва в державі».За словами Германа Галущенка, будівництво нових енергоблоків атомних станцій – це не тільки розвиток науки й інноваційних технологій, а й створення тисяч додаткових робочих місць та стабільних замовлень для вітчизняних промислових підприємств. Цей процес називається локалізацією виробництва. Та найголовніше – що саме атомна енергетика здатна стабільно забезпечувати електроенергією велику кількість споживачів, підкреслив віцепрезидент "Енергоатому".

Крім того, керівник "Енергоатому" поділився планами з експорту електрики до ЄС та розповів про проєкти будівництва 3-го та 4-го енергоблоків Хмельницької атомної електростанції.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що тарифи на електроенергію для населення зростуть.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.