Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Війна
  • У «битві за Чорне море» Росія фактично втратила Балтійське — Центр стратегічних комунікацій

У «битві за Чорне море» Росія фактично втратила Балтійське — Центр стратегічних комунікацій

Блокада Калінінграду, на відміну від блокування українських портів, подається як «вы не понимаете, это другое». 

2 хв на прочитання22 Червня 2022, 00:58
Поділитись:

Росія продовжує масовану пропагандистську атаку навколо ситуації з «блокадою Калінінграду». Голова комісії Ради Федерації із захисту державного суверенітету Андрій Клімов розцінив рішення Литви (насправді ЄС) як «пряму агресію» проти Росії, а голова комітету із конституційного законодавства Андрій Клішас — як порушення суверенітету РФ над Калінінградом. Спікерка МЗС РФ Марія Захарова вдалась до відвертих погроз.

«Якщо вантажний транзит не буде відновлено, Росія залишає за собою право на будь-які дії щодо захисту своїх національних інтересів», — заявила вона.

Центр стратегічних комунікацій розповідає, що блокада Калінінграду, на відміну від блокування українських портів, на росТВ подається під соусом «вы не понимаете, это другое». Справді, калінінградське блокування — «вегетаріанське»: місцевий порт, хоч і має не надто розвинену інфраструктуру, однак працює, на відміну від України, де шість морських портів — Південний, Миколаїв, Ольвія, Одеса, Чорноморськ та Білгород-Дністровський — не можуть приймати та відправляти вантажі. Порти Маріуполя, Бердянська, Скадовська, Херсона взагалі закриті у зв’язку з тимчасовою окупацією.

Центр стратегічних комунікацій нагадує, що в мирний час понад 75 % зовнішнього товарообігу України відбувався через морські шляхи. Через порти, які нині або закриті, або заблоковані, проходило понад 90 % загального товарообігу. 95 % експорту зернових та олійних культур йшли через морські порти.

«Ось такий вигляд має реальне блокування. 

Але військового рішення калінінградської проблеми у Кремля наразі немає. Хоча у Росії вже заговорили і про «пробиття сухопутного коридору». Чому сухопутного? Тому, що НАТО достатньо ввести блокаду Фінської затоки та узбережжя Калінінградської області, щобт блокада стала справжньою. Адже у «битві за Чорне море» Росія фактично втратила Балтійське», — ідеться в повідомленні. 

Центр стратегічних комунікацій повідомляє, що, на думку багатьох аналітиків, усе завершиться тим, що все обмежиться тим, що губернатора Калініградщини Антона Аліханова в Кремлі зобов’яжуть «організувати та забезпечити», а уряду дадуть вказівку «надати всю необхідну допомогу».

«Зомбованій телемасі пропагандисти пообіцяють, що Литвою займуться після України. Тим часом герої російських телепрограм знову повернуться до розмальовування мап «української спецоперації», — вважають у Центрі стратегічних комунікацій.

Також ми розповідали, що Сейм Литви визнав вивіз українців до Росії депортацією українського народу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Війна
Окупанти знову обстріляли Запорізьку АЕС і території поблизу атомного об'єкта
1 хв на прочитанняВчора
«Держава-спонсор тероризму» - сейм Латвії ухвалив заяву щодо росії
1 хв на прочитанняВчора
«Ліжка не рухалися, стовпи не пошкоджені»: розслідування CNN розбиває російську версію трагедії в Оленівці
2 хв на прочитанняВчора
ЗСУ можуть за два місяці звільнити окупований Херсон - Арестович
1 хв на прочитанняВчора
Російським телеглядачам не розповідають про вибухи у Криму: чому генерали РФ запевняють, що втрат нема (ФОТО)
3 хв на прочитанняВчора
«Бавовна» на білоруському аеродромі: за офіційною версією один двигун вибухнув 8 разів
1 хв на прочитанняВчора
Російська армія атакувала чотири райони Дніпропетровської області
1 хв на прочитанняВчора
У Росії хочуть створити макрорегіон «Донбас» — «співдружність Ростовської області, ДНР та ЛНР»
1 хв на прочитанняВчора