Догори
Дати відгук

Три головні ознаки, які свідчать, що ви п’єте занадто мало води

Попереджувальні сигнали не можна ігнорувати.

1 хв на прочитання12 Вересня 2022, 19:17
Поділитись:

Вода – чудовий напій, в якому немає цукру та калорій і який так важливий для нашого організму. Однак як зрозуміти, чи достатньо рідини на день ви отримуєте?

Доктор Стюарт Галлоуей, експерт з гідратації, перерахував три головні симптоми зневоднення. Перший – це неприємний запах з рота, про що багато хто може не здогадуватися. Крім цього, до таких ознак належать сухість у роті та темна сеча.

На думку фахівця, ці попереджувальні сигнали не можна ігнорувати. До того ж нестача води може призвести до проблем зі здоров’ям. Наприклад, до запорів, головного болю, м’язової втоми, інфекцій сечовивідних шляхів. Через останнє можуть виникнути ускладнення на кшталт сплутаності свідомості, гострого пошкодження нирок тощо. Усе це може призвести до госпіталізації чи падіння, особливо в літніх людей.

Представники Центру з контролю та профілактики захворювань (CDC) зазначають, що через зневоднення у людини можуть виникнути перепади настрою, утворитися каміння у нирках. Думати вона може недостатньо ясно. Завдяки отриманню достатньої кількості води організм краще контролюватиме температуру тіла. Також краще функціонуватимуть суглоби та спинний мозок. Крім того, завдяки воді з організму через піт, сечовипускання та дефекацію виводяться відходи.

Раніше ми писали: Вчені розповіли, як білкова дієта допоможе при випадінні волосся

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.