«Судячи з візиту Байдена, Захід ставить саме на цей варіант»: чотири нові сценарії закінчення російсько-української війни

3 хв на прочитання22 Лютого 2023, 07:32

Серед них немає такого, який би влаштовував усі сторони.

Серед кількох сценаріїв закінчення конфлікту, які наразі «промалювалися», немає такого, який би влаштовував усі сторони. На цьому наголошує головний редактор сайту «Кримінальні новини Ізраїлю» Сергій Ауслендер.

Експерт перераховує ці сценарії.

1) Російський: зафіксувати результати на сьогодні, припинення вогню, тривала пауза для підготовки та нова війна через певну кількість років.

«І в Україні, і на Заході це чудово розуміють. Найменш імовірний сценарій», — говорить Ауслендер.

2) Український (підтримуваний Заходом): Росія відводить війська за кордон 1991 року, починаються переговори про компенсації, військових злочинців, подальше співіснування.

«Росію не влаштовує категорично. Зокрема й тому, що після звільнення територій, окупованих до 22 року, а особливо після — там розкриється такий жах, що ми всі здригнемося, хоча, здавалося б, набагато страшніше. Ну і з огляду на умонастрої в Орді там більшість населення і так званих еліт сприймуть це як поразку з відповідними наслідками: реваншизм, смута тощо. Недарма всі там кинулися мати приватні армії», — наголошує експерт.

3) Китайський («він же був плюс-мінус турецьким, але туркам зараз не до того»): Росія відводить війська до кордонів 24.02.22, оголошує цілі операції завершеними, розпочинаються переговори щодо подальшого співіснування. Інакше Китай загрожує почати надавати РФ військову допомогу.

«Це погано — Китай не Іран, у сенсі зброї має значно більші можливості. Україну це не влаштовує, тому що див. пункт 1 — означає неминучу війну в майбутньому і тому що на звільнених територіях... див. пункт 2, і взагалі, навіщо тоді все це було», — говорить Ауслендер.

Він наголошує, що Китай хоче бути антиполюсом Сполучених Штатів, «чхати там хотіли на Україну, Росію та взагалі на всіх білих варварів». Експерт вважає, що уникнути цього можна, давши зрозуміти Пекіну, що він потрапить в ізоляцію і втратить європейські й американські ринки. На думку Ауслендера, це складно через те, що «взаємозалежність там гігантська», однак можливо, оскільки «є Індія, для якої вставити Китаю економічний болт — перша справа».

4) Військовий: Україна збирає необхідні резерви, прориває фронт у районі Мелітополя, виходить до Азовського моря та створює умови для ізоляції Криму та загрозу сепаратистським республікам.

«Судячи з візиту Байдена, Захід ставить саме на цей варіант», — вважає експерт.

Окрім того — «Ну, і хто в цій війні переможе?» Експерти розповідають про економічні можливості Росії й України вести війну.

Тимчасом Росія навіть не планувала виконувати Мінські угоди: Сурков «спалив контору», і вся пропаганда «зламалася».

Також нагадаємо, що «гонка озброєнь для СРСР закінчилась розвалом»: експерти пояснюють, що важливого сказав Путін, доки зала боролася зі сном.

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: