Догори
Дати відгук

Степанов спантеличив гучною заявою про невакцинованих медиків

У головній коронавірусній лікарні столиці вакцинувалися лише 2 медики, але очільник МОЗ не вважає це доказом неефективної роботи профільного міністерства.

1 хв на прочитання25 Лютого 2021, 23:20
Максим Степанов на камеру не визнав, що його міністерство "провалило" вакцинацію від ковіду серед медиків Максим Степанов на камеру не визнав, що його міністерство "провалило" вакцинацію від ковіду серед медиків
Поділитись:

В Олександрівській лікарні, яка для міста Києва є опорною для коронавірусних хворих, більшість медиків відмовилися щеплюватися від ковіду. Про це говорили в ефірі політичного ток-шоу "Право на владу".

В Олександрівській лікарні вакцинувалися 2 медиків із 24 працівників реанімаційного відділення. Але міністр охорони здоров'я Максим Степанов, якого запросили до студії, не бачить у цьому катастрофи.

"По соціологічним дослідженням близько 43% громадян готові до безкоштовних щеплень. Це дуже мало, тому ми проводимо комунікаційну кампанію. Мінімальний відсоток, який має бути в нашій країні, - не менше 60%. Після цього починається формування колективного імунітету". - сказав Степанов.

На думку Степанова, мала кількість вакцинованих медиків пов'язана з тим, що більшість із лікарів уже перехворіли на ковід та мають антитіла.  

Також він зазначив, що на сьогодні вакцинувалися 1179 людей.  

На репліки інших запрошених експертів Степанов реагував досить емоційно. Зокрема, він вигукнув, що не вважає ситуацію із небажанням медиків вакцинуватися вироком для МОЗ. За словами очільника профільного міністерства, це "вирок усій системі".

Як ми писали раніше, у Чернігові з 280 лікарів, які підлягають першочерговій вакцинації від коронавірусу, погодилися вакцинуватися 87. З тих лікарів, хто відмовився, частина вже перехворіла, інші мають свої причини.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.