Догори
Дати відгук

Стало відомо, коли проти ковіду вакцинують вчителів

Очільник Уряду згодився «посунути» освітян у черзі на щеплення та вакцинувати до початку навчального року.

2 хв на прочитання05 Березня 2021, 12:20
Вчителів планують вакцинувати від ковіду до початку вересня Вчителів планують вакцинувати від ковіду до початку вересня
Поділитись:

Педагоги загальноосвітніх шкіл і викладачі вищих навчальних закладів зможуть отримати щеплення проти ковіду до початку навчального року. Про це 5 березня під час «Години запитань» до Уряду повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. 

«Освітяни входять у другий етап вакцинації. Вересень-жовтень це задалеко. Хочу вас запевнити, що це відбудеться скоріше», — сказав Шмигаль.

Він також додав, що профільне міністерство свідомо не встановлювало строки етапів щеплення проти коронавірусу через плани каскадного розгортання вакцинування.

До слова,  4 березня під час презентації річного звіту діяльності Кабміну Денис Шмигаль заявляв про те, що у першу чергу від коронавірусу можуть почати вакцинувати служителів культу, а от ситуація з освітянами та журналістами поки до кінця не з'ясована.

Почалося все з того, що прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля кореспондентка одного з видань запитала, чи планують в уряді у першу чергу провакцинувати від ковіду освітян і журналістів. За її словами, така практика у країнах Європи вже втілюється в життя.

На це очільник уряду відповів, що заради педагогів і працівників ЗМІ сформовану дорожню карту вакцинації змінювати не будуть. Освітяни отримають свої перші щеплення у вересні 2021 року. А журналісти зможуть провакцинуватися, якщо на першому етапі щеплення проти ковіду залишаться залишки препарату. 

Натомість Шмигаль заявив про те, що у черзі на антикоронавірусний укол можуть «посунути» священнослужителів. Мовляв, вони теж тісно контактують із людьми та можуть наражатися на небезпеку.

Як ми писали раніше, українці середнього віку та пенсіонери не зможуть самостійно подолати квест від МОЗ під назвою «Зареєструйся на щеплення від ковіду».

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.