Догори
Дати відгук

Щоб урятувати дім від гризунів: п’ять запахів, яких миші й пацюки бояться, як вогню

Гризунів відрізняє прекрасний нюх. Цим можна скористатися.

2 хв на прочитання08 Травня 2022, 19:36
Гризуни в домі . Як позбутися мишей ? Гризуни в домі . Як позбутися мишей ?
Поділитись:

У своїй оселі чи на дачі багато хто стикається з проблемою мишей чи навіть щурів. Її кожен вирішує по-своєму: зазвичай гризунів знищують, використовуючи пастки, отруту чи «залучаючи» котів. Але найкращий і найгуманніший варіант — якісна профілактика. Не доведеться боротися з навалою гризунів, якщо своєчасно подбати про те, щоб вони не підходили до будинку.

Гризунів відрізняє прекрасний нюх. Є запахи, яких вони просто не зносять і якщо почують їх, не наблизяться ні на крок.

Плавлена гума

Запах горілої гуми викликає справжні панічні атаки у щурів і мишей. Вони відразу ж сховаються в невідомому напрямку. Щоб відлякати шкідників, необхідно в старому металевому тазику підпалити гумовий виріб. Також після цього можна розкласти залишки гуми в деяких місцях. Величезна перевага зазначеного способу полягає в тому, що гризуни не повернуться ще шість місяців, якщо не більше.

Оцет

Багато хто чув, що оцет відлякує комах, але мало хто знає, що його запах на дух не зносять гризуни. Навіть якщо в приміщенні вже оселилися миші, обробіть оцтовим розчином усі поверхні, щоб стояв концентрований запах. Шкідники відразу втечуть.

Скипидар

Діє так само, як і оцет. Слід обробити приміщення скипидаром. Забійна суміш — скипидар в поєднанні з гасом. Якщо обробити приміщення такою рідиною, то миші навряд чи ще колись з'являться у вашому будинку.

Підпалені пір'я, шерсть або пух

Можна підпалити стару пір'яну подушку, непотрібний пуховик або діряву вовняну шкарпетку. Залишки після горіння можна розкласти по кутках приміщення. Золу, що утворилася в результаті горіння, можна змішати зі шпаклівкою і посипати «мишачі стежки». Гризуни покинуть приміщення.

Березовий дьоготь

Візьміть непотрібне ганчір'я і занурте його в березовий дьоготь. Ці ганчірочки розкидайте по кутах. Готово! Миші більше не потурбують.

Також ми розповідали про «винахідливий» токсоплазмоз: перед чим не зупиниться цей паразит.

Окрім того, ми писали, що в Одесі пацюки нападають на місцевих котів (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.