Що з гречкою? Переглянути статистику ввезення чи вивезення товару відтепер може кожен

2 хв на прочитання24 Квітня 2020, 06:52
pixabay

Митниця оновила інтерактивний портал щодо імпортно-експортних операцій — відтепер кожен охочий може переглянути статистику ввезення чи вивезення з України конкретного товару.

Митниця оновила інтерактивний портал щодо імпортно-експортних операцій — відтепер кожен охочий може переглянути статистику ввезення чи вивезення з України конкретного товару.  Митниця відкрила статистичні дані по товарообігу з Україною до 4-го знаку Українського класифікатора зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД).

Відтак, імпорт чи експорт конкретного товару легко відстежити до 10-го знаку УКТ ЗЕД, повідомляє GreenPost з посиланням на  svoboda.fm. 

На оновленому порталі тепер можна:

Для прикладу: ще минулого тижня гречку доводилось шукати серед проса та інших зернових культур без можливості виокремлення. 

Відтепер можна дізнатися, що саме гречки у першому кварталі 2020 року Україна імпортувала на 115 мільйонів гривень (4,6 млн дол.), а це у 6,5 разів більше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому експорт гречки суттєво зменшився, з чого можна зробити висновок, що її вистачить на всіх.

Окрім того, ми внесли низку технічних правок, про які нам писали у день запуску дев'ятьох розділів порталу по товарообігу.

Найближчим часом додамо кількісні показники, такі як вага, довжина, об'єм тощо. На прикладі гречки: її імпорт можна буде відстежувати ще й в кілограмах/тоннах.

Як інформував GreenPost, Україну засіють рекордною кількістю гречки.Згідно з попередніми прогнозами експертів, в рамках весняної посівної 2020 року в Україні можуть засіяти під стратегічну культуру з високою кількістю вітамінів і мікроелементів близько 125 тис. га. В такому випадку, це буде на 81% вище показника 2019 року (69 тис. га) і на 11% вище цифр 2018 року.

Також в Україні зросте виробництво жита, гороху та ярої пшениці.

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: