Як підняти імунітет, якщо немає грошей на дорогі вітаміни - метод Амосова

2 хв на прочитання19 Січня 2022, 23:23

Людям зі слабким імунітетом можна самостійно готувати вітамінні десерти, від яких буде більше користі, ніж від більшості аптечних препаратів

Лікарі-терапевти рекомендують приймати вітаміни не тільки в період застуд і грипу, а й після перенесених важких захворювань. Наприклад, після коронавірусу. Однак більшість вітамінних комплексів, що продаються в аптеках, коштують досить недешево. Для багатьох наших співгромадян (особливо пенсіонерів) це дороге задоволення.

Як же зміцнити своє здоров'я, не витрачаючи багато грошей?

Ще в роки СРСР вчений Микола Амосов розробив унікальний склад вітамінної суміші, яка зміцнює імунітет не гірше аптечних комплексів. Приготувати його під силу кожному і грошей це заняття багато не зажадає.

Чому «домашні вітаміни» корисніші?

Вітамінна суміш виготовлена ​​на основі знайомих усім сухофруктів: інжир , чорнослив, курага тощо. Суміш можна приймати і з метою оздоровлення та після перенесених хвороб і операцій. Встановлено, що люди з ослабленим перш імунітетом, які їли суміш, швидше і легше відновлювалися.

Користь домашніх «вітамінів» пояснюється тим, що в сухофруктах (особливо приготованих самостійно) зберігаються всі вітаміни, які є в свіжих культурах. Крім того, в них дуже багато корисної клітковини, мінералів і антиоксидантів. При цьому, такі «вітамінні добавки» не додають ваги: ​​поправитися від такого «лікування» малоймовірно.

Як приготувати цілющий вітамінний комплекс?

Інгредієнти:

Спосіб приготування:

Добре промийте в теплій воді сухофрукти. Промокніть їх паперовим або чистим тканинним рушником, щоб прибрати зайву вологу.

Пропустіть сухофрукти через м'ясорубку. Таким же способом подрібніть лимон, попередньо видаливши з нього кісточки.

Подрібніть ножем горіхи і додайте в суміш. Натріть очищений корінь імбиру і також додайте в суміш. Додайте в отриману масу мед і добре все перемішайте. Суміш готова.

Зберігати домашні вітаміни краще в скляній банці і в холодильнику.

До слова, у дітей, які без міри "сидять" у смартфоні, можуть погіршитися зір і слух.

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: