Догори
Дати відгук

Радника колишнього голови ДЕІ Мальованого затримали на хабарі

Мальований пішов, а схеми лишились

3 хв на прочитання14 Січня 2022, 09:34
Поділитись:

За інформацією, що надійшла до редакції,  13 січня 2022 року відбулося затримання радника Голови Держекоінспекції України Андрія Немировського. За попередньої інформацією мова йде про вимагання хабаря в розмірі 17 тисяч доларів у суб’єкта господарювання за отримання позитивного висновку з оцінки впливу на довкілля (ОВД) Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Слідчі ДБР затримали  радника під час отримання другої частини коштів – $15 000.

Також відбулися обшуки в кабінеті Першого заступника ДЕІ Дмитра Заруби, в якому час від часу  "сумлінно" виконував обов’язки Немировський. Зокрема,  допомогав громадянину, який діяв в інтересах аграрного підприємства віришити питання щодо отримання висновку з ОВД.

Наразі також перевіряється причетність до вказаного злочину  інших службових осіб Держекоінспекції.

Хто такий Андрій Немировський та які посади займав  :

Позаштатний радник колишнього Голови ДЕІ Андрія Мальованого ( у посвідченні можна побачити, що  невідомо якою датою в 2021 році він мав скласти свої повноваження або отримати нове посвідчення).

Народний депутат 8 скликання, член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції. Був обраний за списком “Об’єднання “Самопоміч” (№33), набув депутатських повноважень у травні 2015 року, не увійшов до фракції “Самопоміч”. З вересня 2015 до квітня 2016 року був членом групи “Воля Народу”, з квітня 2016 - член фракції “Блок Петра Порошенка”.

Керував громадським об’єднанням “Чорний комітет” у Дніпропетровській області. У 2010-2012 роках був помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата від БЮТ Вадима Коротюка.

У 2005-2008 роках обіймав керівні посади у місцевих осередках районів міста Дніпра у ГО “Батьківщина Молода”, був організатором громадських та молодіжних заходів у партії ВО “Батьківщина”. З 2004 до 2005 року був організатором масових заходів у партії “Пора”.

У 2014-2015 роках був експертом з мототранспорту у ПП Мостова. З 2008 до 2011 року працював спеціалістом у Дніпропетровській обласній ГО “Фонд становлення та розвитку демократії”. 2007-2011 - менеджер з набору та підготовки персоналу у туристичній компанії “Tez Tour”.

Закінчив Український державний хіміко-технологічний університет за спеціальністю “екологія та охорона навколишнього середовища”. Закінчив Національну академію при Президентові України .

До яких компаній та організацій має відношення?

Як бачимо, одна з найкорумпованіших структур в державі – Державна екологічна інспекція  України, нагадаємо останній очільник якої,  Андрій Мальований,  допрацювався до підозри НАБУ в 2021 році   та за успіхи якої був звільненій колишній міністр довкілля Роман  Абрамовський, займається тепер і питаннями погодження висновків з ОВД , які аж ніяк не входять до питань відання структури.

Але вочевидь, пан Немировський мав на це інші погляди та наміри. Наразі проходять обшуки за місцем його проживання та місцем знаходження суб’єкта господарювання, що надає послуги з оформлення та подачі документів для отримання висновку з оцінки впливу на довкілля.

Попередня кваліфікація – шахрайство у великих розмірах , що загрожує пану Немировському від трьох до восьми років ув’язнення. Подивимось чи буде пан Мальований турбуватися за долю свого колишнього радника, так само, як  по відношенню до своїх колишніх керівників регіональних  інспекцій, які неодноразово горіли на хабарях, але продовжували свою службу на інших посадах в інших регіонах.  Будемо інформувати вас про подальший хід справи .

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.