Догори
Дати відгук

Попри війну наш природно-заповідний фонд має багатий потенціал для розвитку - Стрілець

Парк "Верховинський" став потужним прихистком для тимчасових переселенців.

2 хв на прочитання06 Березня 2023, 16:27
Поділитись:

Міністр захисту довкілля і природних ресурсів Руслан Стрілець спільно з головою Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олегом Бондаренком та народним депутатом Едуардом Прощуком з робочим візитом побував у найвіддаленішому природоохоронному осередку Українських Карпат, майже на кордоні з Румунією, Нацпарку “Верховинський”. 

Там вони відвідали новий еколого-освітній візит-центр “Ільківці”, створений за кошти України та ЄС, і поспілкувалися з колективом парку.

“Вражений тим, що побачив у сучасному візит-центрі. Екскурсійні послуги та сучасні виставково-експозиційні модулі, VR-окуляри, де відвідувач може з висоти пташиного польоту помилуватися Карпатами. Для зручності тут є автостоянка та дитячий майданчик з м'яким покриттям. Відразу впадає в очі, що працівники нацпарку вболівають за свою роботу”, - зазначив Руслан Стрілець. 

Крім того, парк "Верховинський" став потужним прихистком для тимчасових переселенців. У відновленій адмінбудівлі парку є приміщення, облаштовані для комфортного проживання, де сьогодні знайшли свій прихисток ВПО. Також на території парку активно розвивається сфера надання туристичних послуг, створюється усе для комфорту відвідувачів. Приміром, щоб купити квиток у візит-центр, достатньо лише зайти на сайт парку та у пару кліків здійснити операцію.

Також Міністр разом з головою Державного агентства лісових ресурсів України Юрієм Болоховцем передали приміщення від Перкалабського лісництва до Національний природний парк "Черемоський". Тепер їх будуть використовувати для різних природоохоронних заходів.

“Попри війну, наш природно-заповідний фонд має багатий потенціал для розвитку. Сьогодні Україна – центр тяжіння міжнародної спільноти. Я певен, після нашої перемоги над окупантами нашу країну захоче відвідати багато туристів, і ми маємо вже сьогодні робити все можливе, аби наша Україна була відома не лише як держава-переможниця, але й країна з багатим природним та туристичним потенціалом. 

Дякую фахівцям нацпарків за кропітку працю заради збереження нашої природної та культурної спадщини”, - підсумував Руслан Стрілець.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко
Резиденції Святого Миколая у Львові
Стали відомі локації резиденцій Святого Миколая у Львові
3 хв на прочитаннягодина тому
Підсумки кліматичного саміту COP29
Підсумки кліматичного саміту COP29 - нові шляхи фінансування кліматичних проєктів України
2 хв на прочитання6 годин тому
Реєстр Музейного фонду України
У Києві презентували реєстр Музейного фонду України
3 хв на прочитання7 годин тому
Шахтар показує золоті самородки, знайдені у золотоносній шахті у Ла-Рінконаді, Анди, Перу, 5 жовтня 2019 року. Фото: Reuters
Борделі з неповнолітніми, кисневе голодування та жахлива екологія: як живе найвище місто на планеті (ФОТО)
5 хв на прочитання10 годин тому
Гармонія осені: поєднання пеннісетуму «Рубрум» і пурпурової хризантеми у кашпо (ФОТО)
2 хв на прочитання12 годин тому
Великий розкол: група найменш розвинених країн світу перервала переговори на Конференції ООН зі зміни клімату
6 хв на прочитання16 годин тому
Україна та Італія посилять співпрацю для водозабезпечення кількох регіонів
2 хв на прочитанняВчора
Акварель — це про легкість, природність і красу: сьогодні Міжнародний день акварелі
3 хв на прочитанняВчора