Догори
Дати відгук

П’ять потягувань, які слід зробити, перш ніж устати з ліжка

Що робити, коли, розплющивши вранці очі й подумавши про день попереду, хочеться повернутися спати

2 хв на прочитання05 Червня 2021, 08:22
Поділитись:

Індійські фахівці говорять: нехай ваше тіло ніжно прокидається разом із вами.

Не треба різко підскакувати з ліжка, оскільки це іноді може призвести до розтягнення шиї. Не поспішайте і зробіть кілька потягувань, перш ніж уставати.

1. Потягування всього тіла

Щойно прокинувшись, м’яко розтягніть все тіло. Підніміть руки і покладіть за голову. Тепер розтягніть своє тіло, відсуваючи пальці ніг і долонь від тіла. Затримайтеся в цьому положенні приблизно п’ять секунд, а потім відпустіть.

2. Бічне потягування

Сядьте на ліжку, схрестивши ноги. Слідкуйте, щоб ваша спина була прямою. Тепер підніміть праву руку над головою і нахиліться до лівого боку. Нехай ваше ліве передпліччя відпочине на ліжку. Поверніться у вихідне положення. Зробіть те ж саме з іншого боку.

3. Підтягування колін до грудей

Ляжте на спину, зігніть коліна і тримайте ноги, лежачи рівно на ліжку. Тепер підніміть ноги і зігніть зігнуті коліна біля грудей. Міцно обійміть коліна руками і робіть глибокі вдихи якомога довше. Потім поверніться у вихідне положення.

4. Підйом стегна

Для підйому стегна ляжте спиною на ліжко. Зігніть коліна і поставте ноги на ліжко. Тримайте руку поруч. Тепер підсуньте стегно до стелі і затримайте його там близько 10 секунд. Потім поверніться у вихідне положення. Ви можете зробити це приблизно п’ять разів.

5. Торкання підлоги

Це остання вправа на розтягнення, яку потрібно зробити безпосередньо перед тим, як устати з ліжка. Отже, сідайте на край свого ліжка, міцно стоячи ногами на підлозі. Тепер відігніть верхню частину тіла від стегон, і нехай ваші руки звисають до підлоги. Спробуйте торкнутися підлоги й затриматися в такому положенні приблизно п’ять секунд. Поверніться у початкове положення. Тепер ви готові завоювати світ!

 Також ми розповідали про п’ять ранкових ритуалів для вдалого дня.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.