Догори
Дати відгук

Нульові викиди до 2050 року: Велика сімка погодила спільні кліматичні цілі

Лідери заявили, що необхідно декарбонізувати енергетичний сектор.

1 хв на прочитання14 Червня 2021, 09:00
Фото: Дзеркало тижня Фото: Дзеркало тижня
Поділитись:

Лідери Великої сімки погодили спільні кліматичні цілі до 2050 року, що передбачають зведення до нуля шкідливих викидів в атмосферу та заходи з утримання глобального потепління на рівні не більше 1,5 градуса Цельсія. Таку інформацію оприлюднила у неділю на своїй сторінці у Твіттері президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

«На шляху до @COP26 (26-а Конференція ООН з питань зміни клімату у Глазго, 1–12 листопада 2021 року — ред.). Партнери по G7 підписали знакові спільні зобов’язання щодо досягнення нульового викидів до 2050 року (найпізніше) та утримання підвищення температури у межах 1,5 градуса Цельсія на досяжну перспективу. Ми зробимо все необхідне, щоб дотримати ці 1,5 градуса», — зазначила Урсула фон дер Ляєн.

У наступному повідомленні у Твіттері вона акцентувала увагу на шляхах, якими найбільш розвинуті країни світу будуть досягати амбітних кліматичних цілей.

«Нам потрібно декарбонізувати енергетичний сектор. 25 % енергії Європейського Союзу виходить від відновлювальних джерел, і ми поставили мету досягти 38 % до 2030 року. Партнери по G7 погодилися поступово відмовитися від вугілля. Згода між G7 припинити глобальне фінансування вугілля є великим досягненням, та надсилає потужний сигнал світу», — додала президент Єврокомісії.

Нагадаємо, що Україна визначила три пріоритети у кліматичній співпраці з ЄС.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко