Не лише США: які країни хочуть вийти з Паризької кліматичної угоди

1 хв на прочитання16 годин тому
Фото ілюстративне

Не є справедливою вимога закрити свої вугільні електростанції, коли один із найбільших викидників не бере участі.

Тільки обійнявши посаду президента, Дональд Трамп підписав указ про вихід США з Паризької угоди. Кілька світових лідерів висловили бажання наслідувати цей приклад, розповідає Euronews.

Президент Аргентини Хав'єр Мілей говорить про це з того часу, як Дональд Трамп переміг на виборах у США торік. Мілей був першим главою держави, з яким Трамп зустрівся у Мар-а-Лаго у Флориді після своєї перемоги, і раніше назвав міжнародні зусилля боротьби зі зміною клімату «соціалістичною брехнею».

Індонезія також порушила питання про вихід з Паризької угоди після перемоги Трампа.

«Якщо США не хочуть дотримуватися міжнародної угоди, чому така країна, як Індонезія, повинна її дотримуватися?» — запитав спецпосланник президента з клімату Хашим Джоджохадікусумо на форумі зі сталого розвитку на початку лютого.

Він звернув увагу на різницю у викидах вуглецю на людину між двома країнами: якщо США щороку викидається близько 13 т вуглецю на людину, то Індонезії цей показник дорівнює 3 т.

Політик додав, що для Індонезії не є «справедливою» вимога закрити свої вугільні електростанції, коли одна з найбільших у світі країн-викидників не бере участі в угодах.

Більше новин читайте на GreenPost.

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: