Догори
Дати відгук

Науковці назвали недорогий овоч, який може допомогти зберегти молодість

У ньому міститься багато заліза, клітковини та фолієвої кислоти.

1 хв на прочитання06 Травня 2021, 06:54
Названо недорогий овоч, який може допомогти зберегти молодість. Названо недорогий овоч, який може допомогти зберегти молодість.
Поділитись:

Буряк назвали овочем, який може сприяти здоровому старінню організму.  Як ідеться в матеріалі іспанського видання АВС, попри те, що в буряку багато цукру, він низькокалорійний і багатий на клітковину, що призводить до сповільненого всмоктування цукру.

«Крім фосфору, буряк також є джерелом фолієвої кислоти, вітаміну С і калію. Інші корисні речовини — це вітаміни B1, B2, B3 і B6, а також такі мінерали як залізо та йод», — ідеться в матеріалі.

Також наголошується, що завдяки високому вмісту заліза, буряк корисний у разі анемії (стан, що характеризується зниженим рівнем еритроцитів або гемоглобіну у крові). Для кращого засвоєння заліза, що в ньому міститься, експерти радять вживати його з їжею, багатою на вітамін С, наприклад, лимоном або апельсином.

Як пишуть журналісти з посиланням на дослідження, проведене Ексетерським університетом (Великобританія), вживання бурякового соку сприяє активній діяльності бактерій ротової порожнини, що позитивно впливає на здоров’я кровоносних судин і мозку, що сприяє здоровому старінню нашого організму.

«Буряк корисний для зниження кров’яного тиску, є антиоксидантом, сприяє здоров’ю нігтів, шкіри та волосся, в ньому міститься багато клітковини, яка допомагає запобігти запору. Тому важливо включати його у свій раціон», — сказано в матеріалі.

До слова, науковці знайшли секрет довголіття людей у дешевому напої.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.