Догори
Дати відгук

Наступного тижня школи і садки на Сумщині можуть закритися через погіршення ситуації з СОVID-19

Організація вакцинації у регіоні погана.

2 хв на прочитання07 Вересня 2021, 17:23
Фото:
Слово і Діло Фото: Слово і Діло
Поділитись:

У Сумській області на наступному тижні більшість шкіл і дитячих садків може бути закрита на карантин і переведена на віддалене навчання через ситуацію з коронавірусом

Про це повідомив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький в Facebook.

«Це буде зроблено у навчальних закладах у яких мінімум 80 % працівників не будуть щеплені хоча б першою дозою вакцини», — написав він.

За його словами, така ситуація складається через погану організацію процесу вакцинації педагогів головами громад і керівниками закладів.

«А вчитель вашої дитини — вакцинувався проти СОVID-19 чи ні? Ситуація з коронавірусом в Україні погіршується. Уже сьогодні перевищені показники за рівнем госпіталізації у деяких регіонах України. Хворіють діти», — написав він.

За його словами, в області не можуть допустити тотального локдауну.

«Ми не можемо допустити тотального локдауну, переповнених лікарень і смертей в області! В разі переходу до «жовтої» зони карантину, школа, у якій провакциновано менше 80 % працівників, переходить до навчання в онлайн-режимі. До «жовтої зони» наша Сумщина може потрапити вже наступного понеділка!», — написав чиновник.Він додав, що про організацію вакцинації для педагогічних колективів мали би подбати керівники до першого вересня.

«Обов'язково поставте питання вчителям та вихователям своїх дітей:
«А Ви вакцинувалися? Чи вже вакциновано 80 % працівників вашої школи чи дитячого садочка?» — додав він.

Нагадаємо, чому Вінниччина перескакує із «зеленої» зони відразу до «червоної».

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.