Догори
Дати відгук

На Тернопільщині жінка народилася без рук, але вишиває, має дітей і обожнює квіти (ВІДЕО)

За її словами, вишивати ногами навчилася ще в дитинстві.

1 хв на прочитання18 Вересня 2021, 20:11
Поділитись:

Вона закінчила школу "на відмінно". Є  п’ятою дитиною в родині:  ще є три сестри і брат, які  завжди любили і опікувалися молодшою.

"Я вдома вчилася індивідуально. В мене була і є любляча сім’я, в якій я виросла.  Почала більшість все ногами робити. І так поступово, поступово я навчилась все робити ногами ", -  розповіла Суспільному Віра Омельчук із села Залісці, що в Шумській ОТГ Кременецького району.

Жінка  народилася без рук. Мама Віри Антоніна Фещук розповіла, що лікарі радили їй відмовитися від дитини.

Тепер Віра Омельчук теж мама. Доньку Евеліну та сина Арсена виховує самостійно.

Одне із її хобі – догляд за рослинами. У неї понад сто вазонів, пересаджувати інколи мама допомагає, а  от доглядає та обрізає – сама.

Також жінка 12 років тому закінчила курси візажу. На макіяж до неї приходять жительки Залісців. Віра встановила рекорд України в номінації "Мінімальний час нанесення макіяжу ногами".

За словами Віри Омельчук, вона б хотіла переїхати в місто. Щоб діти мали якийсь розвиток, якісь секції, ходили на якісь гуртки. Бо в селі тут такого немає.

Жінка вважає, що можливо все, головне не впадати у відчай.

Ми розповідали, що зняття з контактних вакцинованих обов'язку самоізоляції зробить із них суперпоширювачів інфекції — епідеміолог.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.