Догори
Дати відгук

На Одещині змонтовано новітній ангіограф для діагностики і лікування патології системи кровообігу

Ангіограф дозволить оперативно надавати медичну допомогу хворим із гострим інфарктом міокарда.

2 хв на прочитання14 Травня 2024, 12:45
Ангіограф для діагностики Лікування патологій Ініфаркт міокарда Ангіограф для діагностики Лікування патологій Ініфаркт міокарда
Поділитись:

У Міській клінічній лікарні № 11 в Одесі завершено монтаж сучасної ангіографічної системи Philips Azurion 5 M20. Медичне обладнання закупили завдяки спільному проєкту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку, інформує МОЗ України.

Лікарня є багатопрофільним медзакладом, до складу якого входять відділення інтенсивної терапії, гінекологічне, хірургічне, нейрохірургічне, неврологічне й травматологічне відділення, консультативно-діагностичний центр тощо. У лікарні надають цілодобову спеціалізовану допомогу, зокрема пацієнтам із гострим ішемічним інсультом, хворим із тромбоемболіями легеневих артерій, з ураженням периферичних судин: гострими артеріальними тромбозами нижніх кінцівок та хронічними оклюзіями судин нижніх кінцівок. 

Ангіограф дозволить оперативно надавати медичну допомогу хворим із гострим інфарктом міокарда. Також завдяки появі новітнього обладнання лікарі матимуть можливість робити малоінвазивні оперативні втручання для більш повної та якісної допомоги хворим з цереброваскулярною та серцево-судинною патологією.

У закладі медичним обслуговуванням охоплено понад 300 тис. мешканців Одеси. Щорічно у стаціонарних відділеннях проходять лікування приблизно 23 тис. пацієнтів. Водночас протягом року медичної допомоги потребують близько 1,6 тис. пацієнтів з цереброваскулярними захворюваннями, з них приблизно 800 пацієнтів – це люди з гострим порушенням мозкового кровообігу. 

Тож завдяки появі новітнього обладнання медики Міської клінічної лікарні № 11 в Одесі зможуть надавати допомогу пацієнтам і з інсультами, і з гострим коронарним синдромом. А оскільки у закладі є відділення діабетичної стопи, лікарі також працюватимуть з периферійними судинами нижніх кінцівок.

Команда медиків вже пройшла кваліфіковане навчання для роботи з обладнанням. Після отримання ліцензії від ДІЯР для експлуатації ангіографа лікарі зможуть повноцінно працювати з цим високотехнологічним обладнанням та використовуватимуть у медичній практиці найсучасніші методи дослідження і стандарти лікування. Це дозволить зберегти ще більше життів та здоров’я пацієнтів. 

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.