Догори
Дати відгук

На Київщині акваферма з вирощування креветок стала вирощувати овочі

Нові реалії змусили акваферму переорієнтуватись.

1 хв на прочитання14 Квітня 2022, 14:15
Поділитись:

Під час війни гостро постало питання самозабезпечення України харчовими продуктами, зокрема, овочами. Навіть акваферми перетворюються на теплиці. Так сталося з господарством “Вісмар Аква” (Фастівський район на Київщині), повідомляє SEEDS.

До війни підприємство займалося вирощуванням декоративної риби, водяних лілій та креветок. Утім, нові реалії змусили акваферму переорієнтуватись. Тепер в одному з басейнів облаштовано теплицю.

“Як би це не було сумно, але плани по подальшому вдосконаленню аквакультурних технологій на 2022 поки що пішли в тому напрямку, що й руський корабель, але це ж не підстава для того, аби впадати у відчай та опускати руки. Прийнято стратегічно важливе рішення в цій теплиці почати вирощувати овочі для забезпечення продовольчої безпеки нашої громади”, – повідомив власник “Вісмар Аква” Любомир Гайдамака на своїй сторінці у Facebook.

У теплиці площею 150 квадратних метрів вже висадили редиску, салати та зелень. Також Любомир Гайдамака планує вирощувати помідори, огірки, пряні трави.

“До самих заморозків будемо мати свіжі овочі”, – говорить власник акваферми.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.