Догори
Дати відгук

На Чернігівщині від ботулізма помер пенсіонер, який отруївся домашньою ковбасою

В Україні всього за п’ять місяців 2021 року зареєстровано 43 випадки ботулізму.

1 хв на прочитання22 Липня 2021, 14:01
У Чернігові не вдалось врятувати пенсіонера, який скуштував кров'янки У Чернігові не вдалось врятувати пенсіонера, який скуштував кров'янки
Поділитись:

На одну жертву ботулізму стало більше:  в обласній лікарні Чернігова помер 74-річний чоловік. Пенсіонер захворів після вживання ковбаси кров’яної домашнього приготування, що зберігалася близько двох місяців у домашньому холодильнику.

Як  повідомляє Центр громадського здоров'я МОЗ України, постраждалий у стані середньої важкості звернувся по медичну допомогу наступного дня після вживання підозрілого продукту. Чоловіка госпіталізували до інфекційного відділення районної лікарні.

Проте через тиждень хворий самовільно покинув лікарню. Чотири дні потому чоловіка госпіталізували вже в обласну лікарню, де він через два дні помер.

В Україні всього за п’ять місяців 2021 року зареєстровано 43 випадки ботулізму, серед них одна дитина. Шестеро людей померли.

Ймовірними харчовими продуктами, що призвели до захворювання, були в’ялена й солена прісноводна та морська риба (40 %), м’ясні, рибні, овочеві, грибні консерви й інші м’ясні вироби.

Варто знати, як не підхопити небезпечні інфекції в сезон відпусток.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.