Небо в павуках і дощ малих чорних потвор. Сотні павуків плетуть павутину між деревами у Бразилії. А тоді осипаються перехожим просто на голови. Моторошні відео і фото виклали у мережу жителі штату Мінас-Жерайс, пише видання The Sun.
Таке явище традиційне для цього штату під час спеки і високої вологості повітря. Відбувається щороку з грудня по березень. Незважаючи на те, що здається, що павуки витають у повітрі і падають з неба, насправді вони обсідають своє гігантське павутиння в спробі вполювати здобич.
Як пояснили науковці, павуки виду parawixia bistriata є рідкісними соціальними павуками. Та павутина, яку вони плетуть, настільки тонка, що її практично неможливо помітити неозброєним оком. Ці істоти живуть колоніями і вдень гніздяться у затишному місці у затінку, а під вечір виходять полювати. Ширина павутини може досягати чотирьох метрів, а довжина – трьох.
На світанку, перед тим, як знову повернутися до сну, павуки з'їдають здобич, яку вдалося зловити в павутину. Як правило, це невеликі комахи, але іноді навіть маленькі птахи. За словами вчених, павуки не представляють небезпеки для людини, а їхній укус можна порівняти з укусом червоного мурашки.
Більше новин читайте на GreenPost.