Міжнародний день друзів: як підтримувати близьких та що таке дружба онлайн
З кожним роком свято набуває все більшої популярності.
9 червня у світі відзначають Міжнародний день друзів. Дата для святкування Дня друзів неофіційна. Чому саме в цей день вирішили його відзначати — достеменно невідомо. З кожним роком свято набуває все більшої популярності.
Цікаві дослідження дружби
- Для того, щоб подружитися з кимось потрібно приблизно 40 годин спілкування, щоб вважати один одного друзями — 100 годин разом, а щоб стати найкращими друзями потрібно не менше 200 спільних годин.
- Сучасні підлітки фактично не вибирають собі друзів за популярністю (лише 4 % респондентів) чи інтелектом (14 %). Найбільше тінейджери цінують гарне почуття гумору (82 %), чесність (67 %) і доброту (61 %).
- Коли люди вступають у романтичні стосунки, вони втрачають двох друзів. У середньому в кожної дорослої людини є п’ять близьких друзів, одного з яких замінює друга половинка, а другим часто виявляється близький родич, роль якого теж замінює новий партнер.
- Підлітки-бунтарі швидше заводять нові знайомства, але у добрих тінейджерів близьких друзів більше
Як навчитися підтримувати друзів і близьких
- Якщо з вами діляться проблемами, ви не зобов’язані кидатися допомагати. Найчастіше ви ніяк не можете допомогти. Це шлях іншої людини, і більшість «страждань» потрібні їй — щоб пройти цей шлях.
- І все ж, часто рука допомоги потрібна та правильна підтримка дуже допомагає. Відстежуйте свої реакції, давайте їм визначення — можливо, вам сумно, тому що ви згадали про схожий випадок зі свого життя. Не мовчіть, поділіться — так, було погано, але от я сиджу посміхаюся, я зміг.
- У нашому «божевільному світі сильних людей» нити та скаржитися — ніби як несолідно, хоча іноді абсолютно необхідно. Напевно, вашому другу «дико незручно», що він «звалив на тебе ось це ось все». Висновок із цього такий: як правило, людина, яка ділиться проблемою, просто хоче нею поділитися — і все. Легалізувати її, бути почутим, бути зрозумілим. Вона хоче, щоб їй дозволили все це прожити — і йти далі. Тому просто слухайте.
Дружба онлайн. У чому переваги спілкування в соціальних мережах
- За годину можна поспілкуватися з десятками людей, висловити свою думку та почути чужу — без перебивання. А якщо хтось набридливий чи нечемний, або просто не сподобався, — то передбачено простий спосіб позбутися небажаного спілкування — до побачення, у бан.
- В інтернеті, над відповіддю можна подумати. Іноді довго. І нічого тобі за це не буде. Це у школі треба відповідати миттєво, інакше все пропало та відразу двійка. А ще можна намагатися правильно сформулювати свою думку або навіть неодноразово її виправляти, доводячи до досконалості. Або видалити, а потім переписати заново, правильніше або точніше.
- У мережах дружити безпечніше, особливо дітям. Їм і так забороняють на вулиці знайомитися з людьми (що правильно). Але тоді з ким їм узагалі спілкуватися, крім батьків і декількох шкільних друзів? Як пізнавати та вивчати світ? Адже все одно з кимось хочеться поговорити про музику, моду, та хоч про що.
Джерела: nv.ua, dilovamova.com.
До слова, в Запоріжжі швидкі бояться виїжджати на виклики (відео).
Актуально
Більше з розділу Здоров'я
На Одещині - спалах АЧС
Батькам дітей із особливими потребами компенсуватимуть витрати на асистента: у Львові затверджено новий порядок
МОЗ закликає українців вживати антибіотики тільки за призначенням лікаря
Смерть у сигареті: куріння вбиває непомітно
Названо хвороби, які передаються через їжу
Україна посилює роботу зі створення безбар'єрного простору
Відкрито нову цілющу властивість зеленого чаю
Ліцей на Волині перевірять через підозру вчителя у діях сексуального характеру щодо учнів
Більше з GreenPost
Шашлик у томатному маринаді — можна готувати як на мангалі, так і в духовці чи на грилі
Міненерго заохочує бізнес розвивати модель постачання електроенергії
Вже всьоме за рік: вражаючі кадри виверження вулкана в Ісландії (ВІДЕО)
В Україна почала дешевшати морква: чого чекати на свята?
Якщо залишилися зайві бетонні блоки: креативні ідеї (ФОТО)
Вигоріла площа Майорки, Менорки й Ібіци разом: лісові пожежі у 2023-му завдали найбільшої шкоди Європі
Критична ситуація з опалювальним сезоном у Кривому Розі, – Мінрозвитку
Італія допомагатиме Україні відновлювати енергетику та залучати інвестиції для відновлення економіки