Догори
Дати відгук

Меморандум про співпрацю у сфері захисту довкілля уклали Київ та WWF-Україна

Київ і WWF-Україна налагоджують співпрацю у сфері збереження та відновлення лісів і водних об’єктів.

2 хв на прочитання9 годин тому
ФОТО: природа Києва / village.com.ua ФОТО: природа Києва / village.com.ua
Поділитись:

Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА та громадська спілка «Всесвітній фонд природи Україна» (WWF-Україна) підписали меморандум про співпрацю. Меморандум, зокрема, закладає основу для реалізації спільних проєктів, спрямованих на відновлення природних екосистем, збереження біорізноманіття та розвитку екопросвіти в Києві. Про це повідомив директор Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату Олександр Возний.

«Підписання меморандуму з WWF-Україна є важливим кроком у нашій спільній роботі над захистом довкілля. WWF – це всесвітньо відома природоохоронна організація, яка є лідером у впровадженні передових екологічних рішень. Разом ми плануємо працювати у сферах збереження та відновлення лісів і водних об’єктів, впровадження енергоефективних технологій у міське середовище та екопросвіти. Впевнений, що це партнерство стане вагомим внеском у сталий розвиток Києва», – зазначив Олександр Возний.

За словами директорки проєктів відновлення України WWF-Україна Валерії Коломієць, меморандум також відкриває можливості для розвитку екопросвітницьких ініціатив і залучення громади до реалізації природоохоронних рішень.

«Саме через підвищення обізнаності та розуміння важливості збереження навколишнього середовища ми можемо разом змінювати місто на краще. Особливу увагу ми приділимо водним об’єктам і лісам, адже вони є ключовими не лише для відновлення та збереження екосистем, а й для здоров’я та добробуту мешканців Києва. Впевнені, що завдяки співпраці громади та міської влади столиця стане прикладом сталого розвитку й екологічної трансформації для інших міст України», – додала Валерія Коломієць.

Всесвітній фонд природи WWF – незалежна природоохоронна організація, що нараховує понад 5 мільйонів прихильників і має представництва в більш ніж 100 країнах світу. Місія WWF полягає в тому, щоб зупинити деградацію природних систем планети та побудувати майбутнє, в якому людина житиме в гармонії з природою.

Понад 20 років WWF реалізує проєкти в Україні, а з 2019-го діє як національне представництво WWF, що об’єднує представників громадськості та науковців. Робота WWF-Україна набуває різноманітних форм – проведення досліджень, просвітництво, консультування державних органів та лобіювання змін до законодавства, мобілізація фінансових ресурсів для впровадження програм із вивчення і збереження природи. Діяльність WWF-Україна стосується насамперед таких тем, як ліси, прісна вода та рідкісні види.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко
Експертна група з питань басейну річки Прут
Запрацювала новостворена тристороння експертна група з питань басейну річки Прут
2 хв на прочитання2 години тому
Законопроєкт про управління відходами видобувної промисловості.
ФОТО: ілюстративне
Екокомітет рекомендував ВРУ ухвалити законопроєкт про управління відходами видобувної промисловості
1 хв на прочитання5 годин тому
Насіння миру COP29.
Насіння миру – як стіни павільйону України на COP29 проростатимуть по всьому світу
2 хв на прочитання6 годин тому
Щодня у календарі відкривається "віконечко" із невеличким сюрпризом.
Природа як ліки для душі: унікальний адвент-календар від WWF-Україна
2 хв на прочитання7 годин тому
Захистити дім - захистити себе: як відзначити Всесвітній день охорони дикої природи?
2 хв на прочитання10 годин тому
Наукову конференцію з проблем біорізноманіття Карпат провели на Закарпатті
1 хв на прочитання11 годин тому
Найшвидший у світі й найслабший серед хижаків: гепард може зникнути за наступні 20 років
3 хв на прочитання13 годин тому
Сніг чи дощ: якою буде погода на Різдво та Новий рік?
3 хв на прочитання14 годин тому