Догори
Дати відгук

Майно найбільшої авіакомпанії України МАУ розпродають з молотка

Майно авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ), розпродають на аукціонах державного підприємства "СЕТАМ".

2 хв на прочитання27 Жовтня 2023, 00:36
Майно найбільшої авіакомпанії України МАУ розпродують з молотка Майно найбільшої авіакомпанії України МАУ розпродують з молотка
Поділитись:

Вже продано торгові марки з назвою та логотипом МАУ та дочірньої компанії "МАУТЕХНІК", яка ремонтувала літаки.

"З молотка пішли частка 99% у "МАУТЕХНІК", частка 62,43% у хендлінговій компанії "Інтеравіа", яка реєструвала пасажирів та подавала трапи до літаків в аеропортах України, а також приміщення авіакас у центрі Києва. Зараз на "СЕТАМ" продаються запчастини для літаків та інструменти для технічного обслуговування авіалайнерів. На аукціоні можна купити крісла для літаків, установку для миття повітряних суден, авіазапчастини та водило для транспортування повітряних суден", - йдеться у повідомленні профільного видання avianews.com.

При цьому всі торгові марки МАУ, які були виставлені на аукціон, викупило ТОВ "Океалос Компані", створене 29 липня 2022 року. Ця компанія купила і найдорожчий лот - частку 62,43% у хендлінгової компанії "Інтеравіа" за 38,9 млн грн.

Авіакаси в центрі Києва продали Костянтину Герасименко за 6,7 млн грн. А 99% частку у "МАУТЕХНІК" за 195 грн викупив Олег Ткачук, додає avianews.com.

Нагадаємо, у 2022 році "МАУ" припинила польоти на тлі конфлікту партнерів Арона Майберга та Ігоря Коломойського. У 2023 році три літаки з парку МАУ перейшли у флот української авіакомпанії "Роза Вітрів", яку також пов’язують з Ігорем Коломойським.

Авіакомпанія МАУ була створена у 1992 році як спільне підприємство України та західних інвесторів для польотів з Києва до країн Європи на іноземних літаках. У 2011 році держава продала свою частку МАУ 61,58% приватним особам.

У 2015 році Ігор Коломойський, який володів "АероСвітом" разом з Майбергом, визнав, що купив частку МАУ у Колесникова.

У 2022 року МАУ припинила польоти на тлі конфлікту Майберга та Коломойського. На початку 2023 року Майберг вийшов із засновників МАУ, а компанія залишилася під контролем Коломойського.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Розслідування