Догори
Дати відгук

Крок до енергонезалежності: українка розробила вертикальні СЕС для балконів

Комплект із 8-ми панелей важить лише 1 кг і їх легко можна прикріпити на огорожу балкона спеціальними ременями самостійно, без допомоги фахівців

3 хв на прочитання23 Липня 2022, 09:30
Image by Lutz Dieckmann from Pixabay Image by Lutz Dieckmann from Pixabay
Поділитись:

Українська підприємиця Кароліна Атцподіна розробила вертикальні сонячні панелі Attspodina WeDoSolar, які можна розміщувати на балконах, що може допомогти посилити енергетичну незалежність Європи.

Встановлення такого джерела енергії може допомогти європейцям зменшити викиди CO2 на 600 кг та заощадити 25% електроенергії, повідомляє Interesting Engineering.

Масове використання подібних панелей потенційно могло б полегшити енергетичну кризу у Європі, яка посилилась після повномасштабного вторгнення рф в Україну, адже чимало країн Європи залежні від російських енергоресурсів.

Стартап Attspodina WeDoSolar надає вертикальні сонячні панелі, які легко встановити на балконі за допомогою погодостійких ременів, людям, які не розуміються у всіх тонкощах техніки.

Вертикальні сонячні панелі були створені німецькими інженерами. WeDoSolar – це найлегші у світі сонячні панелі для балкона. Комплект із 8-ми панелей важить лише 1 кг і їх легко можна прикріпити на огорожу балкона спеціальними ременями самостійно, без допомоги фахівців. Навіть при переїзді на нову квартиру, можна буде легко забрати з собою сонячні панелі.

Під’єднавши їх до звичайної розетки, негайно розпочнеться процес використання сонячної енергії для живлення всієї побутової техніки у домі.

Окрім того, у цих сонячних панелей є застосунок, який дозволяє користувачам відслідковувати енергію, яку виробляють їх панелі. Також можна відслідковувати кількість зекономленого CO2 у режимі реального часу за допомогою віртуальної “електростанції”.

Ідея розробки таких сонячних панелей виникла в Атцподіної та її колеги, коли вони шукали швидкі способи скоротити викиди CO2, щоб зберегти чисте майбутнє.

“Сонячна енергія безкоштовна та легкодоступна. Існуючі рішення для сонячних панелей або призначені для промисловості, або занадто важкі для встановлення без допомоги фахівців. Окрім цього, вам також потрібно дочекатись щомісячного звіту, щоб побачити ефект”, – розповіла Атцподіна.

Вона зі своєю командою розробили сонячні панелі, які кожна людина може використовувати для свого дому щоденно, для живлення побутової техніки.

“Ми хочемо зробити стійку енергію доступною і я бачу великий потенціал в людях, які беруть свою енергозалежність у свої руки”, – додала Атцподіна. Набір із 8 сонячних панелей можна придбати за $1331 або ж отримати безплатно у якості моделі власникам електромобілей, в обмін на сертифікати CO2.

Також WeDoSolar має пільгові програми для співробітників великих корпорацій. Завдяки цій програмі роботодавці можуть отримати сертифікати CO2 для свого бізнесу, а співробітники – дешеві рахунки за електроенергію при безплатному використанні системи.

“Я відчувала, що ми можемо обслуговувати не лише власників будинків, а й тих, хто орендує житло. Прямо зараз ціни на електроенергію зростають як божевільні і вони не перестануть зростати, поки ми не стабілізуємо їх та не запровадимо масу способів генерувати нашу власну чисту енергію”, – зазначила Атцподіна.

До слова, експерти назвали 3 причини, чому українцям варто встановлювати сонячні панелі.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго
У МОЗ оприлюднили покрокову інструкцію дій у разі радіаційної аварії
1 хв на прочитанняВчора
Фото:
eco-electrics.com.ua
В "зеленій" енергетиці України небувала за масштабами криза: названо спосіб вирішення
1 хв на прочитання06 Серпня 2022
Запорізька АЕС: енергоблоки та машинний зал станції можуть бути заміновані
1 хв на прочитання06 Серпня 2022
Опалювальний сезон в Україні: як газовий шантаж країни-агресора вплине на температуру в оселях
2 хв на прочитання05 Серпня 2022
У Прип`яті та на ЧАЕС побувала відома телеведуча зі своїм проектом Le Маршрутка(ФОТО)
2 хв на прочитання04 Серпня 2022
НКРЕКП дала «зелене» світло постачанню біометану в газотранспортну систему України
1 хв на прочитання03 Серпня 2022
Запорізька АЕС повністю вийшла з-під контролю МАГАТЕ: окупанти тероризують весь світ
1 хв на прочитання03 Серпня 2022
Паливна криза: ціни на автогаз та бензин у серпні можуть знизитися
1 хв на прочитання02 Серпня 2022