Догори
Дати відгук

Коли імбир шкодить здоров'ю людини

Лікар попередила, що він може спричинити навіть інсульт.

1 хв на прочитання18 Січня 2021, 22:58
Поділитись:

У 2020 році продаж імбиру різко підскочив через чутки про те, що він захищає від коронавірусу. Так, у цієї рослини є корисні властивості, зокрема зміцнення імунітету, але підходить імбир не всім. 

За словами дієтолога Марії Черняєвої, імбир підсилює роботу антикоагулянтів або ліків для розрідження крові. Вони призначені для профілактики тромбів. Мільйони людей приймають такі препарати, як варфарин або аспірин роками для того, щоб захистити себе від інфарктів та інсультів, спричинених блокадою кровоносних судин. Але необхідно стежити за тим, щоб цей  ефект не виходив з-під контролю.

Якщо ефект антикоагулянтів різко посилиться, то в організмі може статися щось протилежне тромбу, а саме крововилив. Таким чином людина, яка захищає себе від ішемічного інсульту, спричиненого тромбом, може стати жертвою інсульту геморагічного, тобто крововиливу в мозок. А це набагато більш небезпечний і летальніший різновид гострого порушення мозкового кровообігу.

За словами лікаря, не дуже корисний імбир і для хворих, які мають патології жовчного міхура, адже він підсилює відтік жовчі. Нарешті, якщо ви страждаєте від запальних процесів у шлунку, й особливо на його слизовій, імбир також вживати не бажано.

А чи корисні для організму кисломолочні продукти, пояснив лікар Комаровський.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.