Догори
Дати відгук

Кардіолог дає п’ять шкідливих порад та одну корисну

Каже, що корисні поради не завжди працюють, тому спробує підійти до справи з гумором

2 хв на прочитання11 Серпня 2021, 11:46
Кардіолог дає п’ять шкідливих порад та одну корисну Кардіолог дає п’ять шкідливих порад та одну корисну
Поділитись:

Лікар-кардіолог Наталія Іванюк розповідає, що давати корисні поради — частина її роботи, але, на жаль, це не завжди працює: багато пацієнтів пропускають корисні поради повз вуха. Тому кардіолог вирішила, що «гумор — наше все», і спробувала піти іншим шляхом.

Запевняє, що виконувати такі рекомендації зовсім нескладно, а результат не змусить себе чекати.

  • Погіршилося самопочуття? Не потрібно йти на прийом до лікаря, порадьтеся з фармацевтом в аптеці: він краще знає, що потрібно вашому серцю. І пігулки потрібні підбере, і дозування пропише, а якщо пощастить, то й діагноз поставить. Тільки, звичайно, відповідальність за це на себе не візьме.
  • Хорошої людини повинно бути багато. Якщо талія в жінки менше 85 см, а у чоловіків — менше 102 см, потрібно терміново надолужувати. Як? Читайте далі.
  • Зайві рухи ні до чого. Побережіть себе! Спорт далеко не для всіх, а ось диван із телевізором — для всіх, правда? І забудьте про 10 000 кроків на день, навіщо машину придумали?
  • Більше жирного. Шаурма на розі, напівфабрикати, майонезні салати з кулінарії, жирне м'ясо, сосиски, трансжири і випічка — не відмовляйте собі в задоволенні. Життя одне!
  • Якщо вредні родичі все-таки притягли вас на консультацію до кардіолога, пропускайте хоча б прийом таблеток, які вам призначить лікар. Покажіть їм, хто головний у сім'ї!

Завершує Наталія Іванюк серйозною порадою: обов'язково відвідувати кардіолога раз на рік.

«Будь-яким хворобам серця можна запобігти», — наголошує лікар.

Також ми розповідали, як зняти стрес без таблеток: поради кардіолога.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я