Догори
Дати відгук

Кабмін схвалив Концепцію розвитку електронної системи охорони здоров’я

Реформування медицини буде відбуватися у два етапи

1 хв на прочитання28 Грудня 2020, 18:57
Фото ілюстративне Фото ілюстративне
Поділитись:

Уряд затвердив план дій, за яким в Україні будуть розвивати електронну систему охорони здоров'я до 2025 року. Про це стало відомо 28 грудня під час позачергового засідання Уряду.  

Концепція передбачає реформування вітчизняної медицини у два етапи.

Перший триватиме до 2022 року. На цьому етапі удосконалять чинне законодавство. аби воно не йшло у розріз із Концепцією. Також відбуватиметься поступове заміщення паперових облікових форм медичної документації електронними. За цей період мають повністю сформувати єдиний медичний інформаційний простір. 

Другий етап охоплюватиме період з 2022 по 20225 роки. У цей час передбачається забезпечення стабільного і збалансованого розвитку електронної охорони здоров'я та поглиблення інформаційної взаємодії між інформаційно-телекомунікаційними системами в Україні. На цьому етапі також передбачають посилений розвиток систем підтримки клінічних рішень, персоналізованої медицини, телемедицини, систем для обробки великих даних та штучного інтелекту.

Як ми інформували своїх читачів раніше, психіку українців підтримуватимуть онлайн. У липні в Україні стартував проєкт психосоціальної підтримки людей «Психічне здоров‘я для України». 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.