Догори
Дати відгук

Психіку українців підтримуватимуть онлайн

В Україні стартував проект психосоціальної підтримки людей «Психічне здоров‘я для України»

1 хв на прочитання12 Липня 2020, 06:49
pixabay pixabay
Поділитись:

Основна мета проекту — покращити якість і доступність психосоціальної  допомоги. Вже  запущено сайт  зі списком гарячих ліній допомоги, а також безкоштовний освітній онлайн-портал  з навчальними курсами та вебінарами про психічне здоров’я: www.mh4u.in.ua

Як інформує Урядовий портал,  таким чином формоватиметься  культура турботи про психічне здоров’я та  збереження психічного здоров’я українців. 

Проект впроваджується за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC), в контексті Національної стратегії реформування системи охорони здоров’я в Україні на період 2015-2020 років та підтримки реформи системи охорони психічного здоров'я в Україні.

В той же час відомо про  загальне недофінансування психіатричної служби, яке складає 898 млн грн.   Це ставить під загрозу існування психіатричних лікарень, і зараз МОЗ намагається виправити ситуацію. Реформа медицини в своєму новому вигляді передбачає зміни, за яких лікарні не закриватимуться.

Нагадаємо, другий етап медреформи продовжать та тарифи на медпослуги змінять.  Раніше очільник МОЗ Степанов заявив, що реформа Супрун була направлена на вбивство української медицини.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.