Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Вода
  • Іноземне судно забруднило внутрішні води України тоннами пальмової олії – СБУ повідомила про підозру члену екіпажу

Іноземне судно забруднило внутрішні води України тоннами пальмової олії – СБУ повідомила про підозру члену екіпажу

Інцидент стався в акваторії морського порту «Південний»

1 хв на прочитання04 Липня 2021, 13:13
Фото:
Адміністрація Миколаївського морського порту Фото: Адміністрація Миколаївського морського порту
Поділитись:

В акваторії морського порту «Південний» іноземне судно скинуло у внутрішні морські води України тонни пальмової олії, що завдало збитків державі на 65,2 млн грн. Пресцентр Служби безпеки України повідомляє , члену екіпажу судна повідомлено про підозру.

Як зазначається у повідомленні, за даними досудового слідства, забруднення сталося через скидання пальмової олії з іноземного судна. Це відбулося наприкінці квітня минулого року в акваторії морського порту «Південний». У зв’язку із порушенням вимог розвантаження судна у воду потрапили майже 8,5 т забруднюючих речовин.

«Оперативники спецслужби задокументували, що через дії екіпажу судна Україна зазнала збитків на майже 65,2 млн грн. Судово-екологічна експертиза підтвердила мільйонні збитки, завдані державі», – уточнили в СБУ.

У межах кримінального провадження ч. 2 ст. 243 (забруднення моря) Кримінального кодексу України старшому помічнику капітана морського судна повідомлено про підозру у скоєнні злочину.

Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх причетних осіб та відшкодування заподіяних державі збитків.

Нагадаємо 10 цікавих фактів про найвідомішу річку України.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.