Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Ексміністр екології Остап Семерак закликав волонтерів та активістів самим визначити кандидатуру нового міністра

Ексміністр екології Остап Семерак закликав волонтерів та активістів самим визначити кандидатуру нового міністра

Прийшов час громадськості втрутитися у процес.

2 хв на прочитання22 Жовтня 2021, 12:23
Міністерство екології та природних ресурсів Міністерство екології та природних ресурсів
Поділитись:

Екс-міністр Міністерства екології та природних ресурсів (2016–2019 роки) прокоментував відставку нинішнього міністра Романа Абрамовського.

«Сьогодні мені боляче спостерігати за процесами в царині охорони довкілля. За останні два роки ми пережили ліквідацію міністерства, його реінкарнацію, кадровий феєрверк, народження нових екологів і т. д. Сьогодні парламент розглядає заяву про відставку міністра та думає, хто наступний», — написав Остап Семерак на своїй сторінці у Фб і запропонував всім природоохоронним організаціям та товариствам із захисту довкілля зібратися для обговорення ситуації та пошуку гідної кандидатури міністра.

«Вважаю прийшов час громадськості втрутитися у процес… Одразу акцентую, що я не претендую та не буду брати участь у такій зустрічі… Прошу, так званих екоактивістів спокійно утриматися від участі у цій зустрічі… Сподіваюся на мудрість природоохоронного товариства та готовність влади до діалогу. Прошу колег-журналістів підтримати таку дискусію», — продовжив ексміністр екології, зазначивши, що сам не претендує на цю посаду, хоча і має досвід професійного політика.

Нагадаємо, раніше ЗМІ з посиланням на народного депутата від «Слуги народу» Олександра Качуру повідомили про те, що Абрамовський напише заяву із проханням піти у відставку, а до вихідних цей документ передадуть до Верховної ради.

Секретар РНБО Олексій Данілов також припускав швидку відставку міністра екології Абрамовського. А вже згодом очільник фракції Слуга народу Давид Арахамія підтвердив, що Роман Абрамовський написав таку заяву «за власним бажанням». Головною претензією фракції Арахамія назвав корумпованість екоінспекції в регіонах і додав, що голоси точно знайдуться.

Наразі називають декількох кандидатів на чільну посаду Міндовкілля, а у фракції вивчають власних «списочників».

Як відомо, ще у вересні у «Слузі народу» анонсували кадрові перестановки в Кабінеті міністрів. Кандидатами «на виліт» були міністр захисту навколишнього середовища Роман Абрамовський, віцепрем'єр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Нагадаємо, ми писали про нову схему міністра Абрамовського «Як зробити зону своєю».

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.