Догори
Дати відгук

Екосистема DREAM отримала законодавче врегулювання

Єдиний портфель публічних інвестицій держави формуватиметься з використанням Єдиної інформаційної екосистеми управління DREAM.

2 хв на прочитання06 Березня 2025, 06:30
ФОТО: ілюстративне / i1.wp.com ФОТО: ілюстративне / i1.wp.com
Поділитись:

Єдиний портфель публічних інвестицій держави формуватиметься з використанням Єдиної інформаційної системи управління публічними інвестиційними проектами, в основі якої є екосистема DREAM. Ухвалено відповідний законопроєкт.

Таким чином система стане банком публічних інвестиційних проектів. Порядок функціонування та складові системи будуть визначатися урядом. Закон визначає поняття та процедури планування, підготовки та реалізації публічних інвестиційних проектів на державному, регіональному та місцевому рівнях.

“Рішення Парламенту щодо використання DREAM як єдиної платформи для публічних інвестиційних проектів є надзвичайно важливим в контексті подальшої реалізації реформи управління публічними інвестиціями. Наша мета – створити зрозумілі умови для всіх сторін, які беруть участь у процесі відновлення України, в основі якого прозорість і підзвітність використання коштів. Це є важливим як для наших міжнародних партнерів, так і для громадськості. Наразі 787 інвестиційних проектів поданих на розгляд через екосистему, затверджені Стратегічною інвестиційною радою для включення до Єдиного портфеля інвестиційних проектів. Також, вся інформація щодо проектів доступна для моніторингу через цифрову платформу”, – сказав Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.

Відповідно до Дорожньої карти управління публічними інвестиціями, Міністерство розвитку громад та територій України, Міністерство фінансів та Міністерство економіки спільно з Проектним офісом DREAM працюють над розробкою концепції електронної системи. Крім того, триває оновлення функціоналу екосистеми, що забезпечить зручний, ефективний та підзвітний процес управління публічними інвестиціями для всіх залучених сторін.

Також триває робота щодо формування методології планування, пріоритезації та відбору публічних інвестиційних проектів, відповідно до стратегічних пріоритетів та потреб держави.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко
Зображення згенеровано ШІ
10 % найбагатших людей відповідальні за дві третини глобального потепління — науковці закликають до податку на багатство
2 хв на прочитаннягодина тому
Зображення згенеровано ШІ
Сад із водозберігаючими технологіями: як створити екологічний простір у посушливому кліматі
2 хв на прочитання6 годин тому
Відновлювані джерела енергії покривають 100 % потреб пивоварного заводу в електриці та 60 % його потреб у тепловій енергії. Фото: Euronews
Чи можна знайти баланс між промисловим зростанням і екологією? Ось як ЄС вдалося скоротити промислове забруднення
3 хв на прочитання7 годин тому
Гору Піп Іван на Рахівщині вкрило снігом
Гору Піп Іван на Рахівщині вкрило снігом
1 хв на прочитанняВчора
На Черкащині згорів старовинний вітряк (ФОТО)
1 хв на прочитанняВчора
Оптовий постачальник деревини та будматеріалів відшкодував до бюджету 4,5 млн грн завданих збитків
1 хв на прочитанняВчора
Інспекція перевіряє можливе забруднення річки Тетерів
1 хв на прочитанняВчора
Біорозкладний мікропластик - приховані загрози
2 хв на прочитанняВчора