Екоактивісти пікетують КМДА з вимогою звільнити головного еколога Києва
Керівника Департаменту захисту довкілля Олександра Возного звинувачують у лобіюванні інтересів забудовників, блокуванні створення заповідників та погіршенні екологічної ситуації в столиці.

Низка екологічних організацій провели акцію протесту біля Департаменту захисту довкілля Київської міської державної адміністрації (КМДА), вимагаючи від мера Віталія Кличка негайного звільнення його очільника Олександра Возного, повідомляє Інтерфакс. Інформація про пікетування активно поширюється у соціальних мережах. Головні звинувачення на адресу чиновника – лобіювання інтересів забудовників, саботаж створення заповідних зон та критичне погіршення екології столиці.
Як повідомляється, у протесті взяли участь представники Київського еколого-культурного центру (КЕКЦ), "Громадського руху "Почайна"", Спілки захисту Голосієва, "Екозагону" та "Сварожичів". На думку активістів, саме робота департаменту під керівництвом пана Возного призвела до значного погіршення екологічної ситуації в Києві. Серед ключових претензій лунають звинувачення у відсутності ініціатив щодо створення нових заповідних територій, невирішеній проблемі забруднення повітря та сприянні масовому знищенню зелених насаджень у місті.
Обурення громадськості підсилюється інформацією про те, що правоохоронні органи вже висунули три підозри щодо діяльності Олександра Возного. Більше того, за однією з них вже розпочато судовий процес за кримінальною статтею. Активісти також наголошують на тому факті, що Департамент захисту довкілля КМДА був визнаний найгіршим екологічним департаментом країни за останні три роки, що, на їхню думку, є прямим свідченням некомпетентності та деструктивної політики його керівника.
Учасники акції закликають міського голову Віталія Кличка негайно втрутитися у ситуацію, прислухатися до вимог громадськості та ухвалити кадрове рішення щодо Олександра Возного. Вони переконані, що лише зміна керівництва профільного департаменту може надати шанс на збереження унікальних природних територій Києва та сприяти реальному покращенню екологічного стану української столиці.
Більше новин читайте на GreenPost.







