Догори
Дати відгук

Коли схуднути = померти

Дві причини, через які організм відмовляється прощатися із зайвими кілограмами

2 хв на прочитання26 Жовтня 2020, 13:04
Поділитись:

У своєму інтерв’ю GreenPost нутриціолог Анна Мельник розповіла, коли людський організм може всі сили кинути на збереження жиру. Нутриціолог пояснила: жирове депо – це склад токсинів, і все, що туди колись потрапило з нашою нинішньою смачною неякісною їжею, з ліками, через екологію тощо («ми пройшли біля дороги, машина проїхала, а ми вдихнули») – все це там консервується. І коли людина починає худнути і починають руйнуватися жирові клітини, то ці токсини викидаються у кров’яне русло, в кишківник. Тоді з’являються симптоми інтоксикації, отруєння. Людину може навіть морозити.

«Але симптоми – це таке, це лише відчуття. А у 80-90% населення печінка зашлакована, і якщо вона не справляється з цією роботою, то говорить: "Стоп, я не витримую, і якщо вийде така сама порція токсинів, ти помреш"», – розповідає Анна Мельник. І пояснює: оскільки йдеться про збереження життя, організм не може не вжити заходів. Тому для того, щоб худнути, треба зайнятися насамперед печінкою.

«Печінку треба очистити, щоб вона почала працювати правильно (адже це біохімічна лабораторія, біологічний вік, королева судин, стан суглобів, і коли болять коліна та тазостегновий – це печінка передає вам привіт). А ті, які зміцнюють мембрани клітин – це ніби прийшов слюсар, чимось їх обтягнув, пофарбував, укріпив стіночки… А сміття, яке було, залишилося», – розповідає лікар.

Нутриціолог також застерігає від голодувань – адже таким шляхом можна домогтися того, що організм не лише збереже наявні запаси жиру, а й примножить їх.

«Існує понад 28 тисяч дієт, і жодна з них не працює. Я дуже не люблю слова "дієта", тому що це обмеження, а ми вже друге століття перебуваємо в жорстких мінеральних дефіцитах, і коли ми себе ще й обмежуємо, то організм починає запасати все, що можна: кожну крихту він відкладає у глікоген, у жир і береже», – пояснює Анна Мельник.

Раніше ми розповідали, як можна схуднути за допомогою води та лимонів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.