Догори
Дати відгук

Дружина воїна очолила ягідний бізнес і тепер готує смаколики на передову

Сімейному бізнесові вже сім років.

1 хв на прочитання16 Липня 2022, 21:00
Поділитись:

Директор кооперативу «Українські ягоди» (Рівненська область) Юрій Гураль пішов у ЗСУ, тож господарство очолила його дружина Вікторія, пише SEEDS.

Кооператив займається вирощуванням та доробкою ягід – малини і смородини. Також тут заморожують ягоди та виготовляють джеми. Солодкі смаколики, зокрема, передають і для українських захисників. Сімейному бізнесові вже сім років.

“Це стрімкий бізнес. Ягоди мають короткий термін зберігання. Якщо впродовж 12 годин їх не реалізувати, продукт стає непридатним. Користуємося методом шокової заморозки, який допомагає зберегти цінні властивості та вітаміни ягід. Маємо цех, де встановлені шокові камери (глибокої заморозки ягід до мінус 30 градусів) і камери зберігання (до мінус 20 градусів). Це дозволяє заробляти і у міжсезоння”, – зазначає Вікторія.

Приємно, що не зважаючи на військовий стан, підприємці інвестують та продовжують свою діяльність, говорить начальник Рівненської районної військової адміністрації Олександр Коваль. Саме такі малі виробництва, фактично, є основою зайнятості населення у малих селах віддалених від міст. 

Відомо, за пів року українці-порушники завдали шкоди довкіллю на сотні млн гривень.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.